Arama sonuçları: *

1. B

sistemime upgrade gereklimi

merhaba sistemime upgrade yapmalimiyim sizce kasa - corsair 4000xrgb psu- bequit 850+ 80gold plus anakart- asus b550 prime plus ram- 4x 8gb corsair vengeance rgb pro 3200mhz grafik karti - asus rog strix rtx 3060 12 gb oc v2 islemci - ryzen 5 5600x sivi sogutma - msi magcore 240 v2...
  2. B

Ekran karti kirmizi isik uyarisi 3060 12gb v2 oc

Kabloyu düzgün taktığıma eminim çünkü kaç kere söküp taktım kabloyu değiştim bi çözemedim
  3. B

evet yeterli hatta fazla bile hep olmuyor zaten arada hata veriyor suan yok oyunda cok vakit gecirince veriyor yada oc moda alinca
  4. B

bequit 850 watt 80+gold platinium
  5. B

kabloyu degistim zaten yine olmuyor psu nun gücü hesaplamalarima göre yetiyor olmadi daha güclü alirim
  6. B

bosta olan kabloyla deyistirdim 1 hafta önce sonuc deyismedi
  7. B

merhaba arkadaslar son günlerde ekran kartimin güc kablosunun üstünde kirmizi isik uyarisi verdigini gördüm internette biraz arastirinca güc kaynakli oldugu yaziyor sizce sorun nedir nasil cözebilirim PSU bequit 850watt 80+gold platinium ekran karti asus rog strig 3060 12gb v2 oc anakart asus...
  8. B

ekran kartı yardımı lazım yardıma koşun

Rtx 3060 olabilir işlemci tarafında benimde kullandığım ryzen 5 5600x öneririm
  9. B

Öneri 500 GB SSD Tavsiyesi

Bende samsung 980 pro 1tb 7000mb var çok memnunum aynısının 500 gb liği var
  10. B

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ, NUMPADSİZ!

Corsair ve logitech marka öneririm
  11. B

Çözüldü✓ rgb ekosistemi önerisine iğtiyacım var

Arkadaşlar kafam karışık olduğu için size danışmak istedim Kasada rgb ye önem gösteren biriyim ve kasamda karışık markalardan ışıklandırmalar var bi parçanın ışığını ayarlıyıyorum diğeri karışıyor gönlümden geçen marka corsair ama güzel çalışan markalar Varsa cevaplarınızı bekliyorum
  12. B

Çözüldü✓ Ram mhz otomatikmi kalsın yoksa ayarlıyayımmı

Teşekkürler 1668429361 Teşekkürler
  13. B

Çözüldü✓ Ram mhz otomatikmi kalsın yoksa ayarlıyayımmı

Merhaba ramlarım 2x8 3200mhz corsair vengeance rgb pro ve bu ramları biosdan otomatik mhz olarak ayarladım sizce öyle bırakayımmı yoksa mhzyi kendimmi ayarlayayım nasıl daha fazla verim alırım
Top Bottom