Neler Yeni

Ekran karti kirmizi isik uyarisi 3060 12gb v2 oc

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak bozyel
merhaba arkadaslar son günlerde ekran kartimin güc kablosunun üstünde kirmizi isik uyarisi verdigini gördüm internette biraz arastirinca güc kaynakli oldugu yaziyor sizce sorun nedir nasil cözebilirim
PSU bequit 850watt 80+gold platinium
ekran karti asus rog strig 3060 12gb v2 oc
anakart asus b550 prime plus

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Çift pin takılı değilse takılı pini çıkarıp boşta olanı takıp deneyin derim

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam psu nun gücü yetmiyo olabilir bende psu kablolarından bir çalışmıyordu kabloyu değiştirdim çalıştı sizde deneyin

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,842
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Sorun PSU'Da değil. Kabloyu düzgün taktıysan algılaması bozulmuştur benim 3070 ve 3080'de de aynı şekilde kabloyu taktığımda beyaz oluyor bi süre sonra kırmızıya dönüyor. Sanırım kronik sorunlu, bu şekilde 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum, kablo tam oturduysa bir sıkıntı olmaz. PSU moleks ise Psu tarafını da kontrol etmeyi unutma.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Sorun PSU'Da değil. Kabloyu düzgün taktıysan algılaması bozulmuştur benim 3070 ve 3080'de de aynı şekilde kabloyu taktığımda beyaz oluyor bi süre sonra kırmızıya dönüyor. Sanırım kronik sorunlu, bu şekilde 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum, kablo tam oturduysa bir sıkıntı olmaz. PSU moleks ise Psu tarafını da kontrol etmeyi unutma.
bendede var son yıl iade edip paramı alıcam karta baya para verdim o paraya yeni kart alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama hep olmuyor ayda yılda 1
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende 1 de coil whine var ondan dolayıda iade edicem rahatsız etmiyor ama paramı iade almak için her şeyi yaparım zaten asusun garantisinden baya menunum ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak bozyel
Kabloyu düzgün taktığıma eminim çünkü kaç kere söküp taktım kabloyu değiştim bi çözemedim

Top Bottom