Arama sonuçları: *

1. E

kasa pcu önerisi alabilir miyim?

kasaya pcu ya ayıracak çok param yok rgb falan önemli değil ona vereceğim parayı diğer parçalara harcamak istiyorum yani görüntü rgb önemli değil işimi görsün yeter yanıtlarınızı bekliyorum sevgiler..
  2. E

LÜTFEN BİR ŞEYLER YAZIN

3-4 bin arası sınırlı bir bütçem var orta halli cs go lol falan oynayabileceğim bi pc düzmek istiyorum normal fiyatlara parça alamıyorum doğal olarak. sizden ricam böyle indirim ve fırsatları nerden takip edebilirim sayfa ismi yazabilir misiniz gaming gecesi gibi, yanıtlarınız için şimdiden...
  3. E

gaming gecesi İncehesap

incehesap.com yönetmeliğine baktım gaming gecesinde sadece bireysel kredi kartları kullanılabilir diyor ben normal hesap kartıyla gaming gecesinden alışveriş yapamaz mıyım lütfen bilgisi olan varsa paylaşsın.
  4. E

Boss Bilişim Güvenilir mi?

teşekkür ederim cevaplarınız için
  5. E

fiyatlar dediğim gibi 100-200 daha ucuz bende biraz kıllandım ilk defa duyuyorum zaten sitenin ismini battığını bilmiyordum bilgilendirdiğin için teşekkürler dostum :)
  6. E

2000 TL para ile ios mu android mi alırsınız ?

usta 2000 TL ye ios almaya kalkarsan yazık edersin, Android en mantıklısı senin için.
  7. E

Yardım Birden Fazla sipariş verdiğimde ne olur?

1. aynı siteden sipariş verirsen iki üründe adamların elinde varsa birlikte gelir 2. kullandığın iki sitede aynı kargo şirketiyle çalışıyorsa birlikte gelir ama aynı gün sipariş verdiysen. çünkü kargolar ilk önce il şubeye gelir orada mahallelere göre ayrılır adamlar ikinsinde de aynı adres...
  8. E

Alınması mantıklı outlet bilgisayar parçaları

kardeşim başka hangi siteler var böyle outlet ürün bakabileceğimiz
  9. E

merhaba arkadaşlar ilk defa kasa toplayacağım ve bilgi almak amaçlı sizlere soru sormak istiyorum internette yeni gördüğüm bir site bilisimboss adında ürünleri araştırdım 100-200 lira bandında neredeyse tüm ürünleri düşük fiyatlı sizce güvenilir mi bir bilgisi olan varsa yanıtlarınızı bekliyorum.
Top Bottom