Neler Yeni

2000 TL para ile ios mu android mi alırsınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yasin Yalçın
Merhabalar 2000 TL param var +500 daha koyabilirim sonra ki ayda siz olsanız ios mu android mi tercih ederdiniz çok arada kaldım yakınımda ios kullananlar çok memnun olduklarını fakat hafıza sorunu olduklarını söylüyorlar kamera ve işlemci olarak hiç sıkıntı çekmediklerini söylüyorlar. Benim için de işlemci ve kamera (video çekimi de yapabilirim) önemli. Çok arada f/p telefonlar çok cazip geliyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
7plustan redmi note8 proya geçtim çok memnunum oyun oynuyorsan bile şarjı bir günü çıkarıyor hem 2000-2500 liraya alacam iosdan hayır gelmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Dostum 2000 2500 tl ye alacağın iphone eski olacaktır piyasayı tam bilmiyorum fakat maximum iphone 7 plus falan alırsın sanırsam milletimiz çok uçuk piyasa yarattığı için bence android yönünde sıfır garantili güzel bir telefon alabilirsin.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
dostum 2binTL'ye alacağın iOS'lardan apple bile elini çekti. İphone 5S falan var zaten. Hem donanımsal olarak seni çok rahatsız eder günümüzde, hem de eski olduğu için bu devire ayak uyduramıyorlar. Android almak çok çok daha mantıklı. Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum ben. Bu telefonla İphone 5S'i karşılaştır çok rahat anlayacaksın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum 2000 2500 tl ye alacağın iphone eski olacaktır piyasayı tam bilmiyorum fakat maximum iphone 7 plus falan alırsın sanırsam milletimiz çok uçuk piyasa yarattığı için bence android yönünde sıfır garantili güzel bir telefon alabilirsin.
İphone 7 Plus'lar 4bin TL oldu :). Şu an bu paraya alınabilecek sadece İphone 5S, 6, 6S modelleri var. Belki sıkı araştırarak 7 modeli de bulunabilir.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Kamerasından biraz memnun değilim note 8 var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eray gücenmez
usta 2000 TL ye ios almaya kalkarsan yazık edersin, Android en mantıklısı senin için.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,879
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Xiaomi al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Murat UZUN
Instagram
enesmuratuzun
Twitter
enesmuratuzun1
Xiaomi Mi9T al

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Android ✅

Yıllarca android kullandım. En sonunda elimdeki telefonu kırdım attım canıma yetti. İos aldım. Böyle bir icat varmış da ben yıllarca acı çekmişim.
3gb ram li bir androidde donan pubg mobile standart bir 5s ios da 1 gb ram ile mükemmel fps de oynanıyor. burada mimariler farklı.

Bilgisayarda Windows
Telefonda İos
;)

yusuf bali

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
yusuf bali
Instagram
_yusufbali_
Merhabalar 2000 TL param var +500 daha koyabilirim sonra ki ayda siz olsanız ios mu android mi tercih ederdiniz çok arada kaldım yakınımda ios kullananlar çok memnun olduklarını fakat hafıza sorunu olduklarını söylüyorlar kamera ve işlemci olarak hiç sıkıntı çekmediklerini söylüyorlar. Benim için de işlemci ve kamera (video çekimi de yapabilirim) önemli. Çok arada f/p telefonlar çok cazip geliyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
eğer ios alıştıysan ios eğer hiç kullanmadıysan hiç bulaşma derim dostum

mhbarut66

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halit Barut
2000 TL'ye android tabii ki iphone eski telefonları alınır 2000e androidde a50 alırsın

Top Bottom