Arama sonuçları: *

1. D

BU LAPTOP UYGUN MUDUR

Teşekkürler dostlar
  2. D

Rx7600 EKRAN KARTINA ÖNERİ VAR MI

Teşekkür ettim 😊
  3. D

Rx7600 EKRAN KARTINA ÖNERİ VAR MI

Arkadaşlar merhabalar Rx 7600 ekran kartı aldım tek başına bunun yanına parçalari tek tek mi toplamaliyim 2. El mi almaliyim yoksa direk bir Apu kasa mi almalıyım ne olur tavsiyeniz
  4. D

EKRAN KARTI UYGUN FİYAT MI

Teşekkur ederim arkadaşlar sağolun :)
  5. D

EKRAN KARTI UYGUN FİYAT MI

Merhaba elimde i3 10100f işlemci var sabah kalktigimda bu fiyatta görünce ekran kartını aldım sizce fiyatı uygun mu yoksa iade mi etmeliyim
  6. D

BİLGİSAYARİM KASMAYA BAŞLADİ

Arkadaşlar sistemim gtx1660 süper 6gb i310100f işlemcim var Bundan 2-3 gün önceye kadar çok rahat oynadığım oyunlar bir anda kasmaya başladı rdr2 hatta MBannerlord dahil ne önerirsiniz format atsam düzelir mi acaba
  7. D

ARKADAŞLAR BİR YARDIM SİZE ZAHMET

Kardeşim bende geç gördüm, en son performax 80w bronze 650W kasa aldım ama bu kez de çalıştıramadım :D seninle interaktif olarak bir çalışma yapmamız lazım
  8. D

Bende öyle düşündüm ama dedim acaba yanlış mı düşünüyorum buna ne kadar öderim acaba var mı böyle bir kasa stili
  9. D

Acaba PSU mu yetersiz geliyor
  10. D

Merhaba arkadaşlar geçenlerde GTX 1660 6gb Phoenix aldım fakat hiç görüntü gelmiyor evet kasam bayağı eski ve açtığımda kırmızı ışık yanıyor ekran kartının altında nedeni kasamdan dolayı mı acaba yardımcı olabilecek var mı
  11. D

Pc Hocasi Vs Donanim Arşi̇vi̇ !!?!

sanki çok iyi değil pc hocasının yayınladığı son bilgisayar ama düşük bütçe için güzel
  12. D

asus rog strix rx480 8 gb 256 bit ekran kartı ?

Ben bu linkteki 1660 ı aldım bakalım eski anakartlara da uyumu varmış benim için çok iyi oldu
  13. D

Çözüldü✓ i7 3770K destekler mi ?

çok uzun zamandır duruyor bilgisayar bende açıkcası yaşım gereği de ilgileneceğim en fazla bir kaç sene olacağı için yine bana problem çıkarmadan rahat oynayabileceğim bir kaç oyun için ekran kartı yükselteyim dedim 1654178051 6500 xt aldım da iptal ettim :D
  14. D

çok teşekkür ediyorum aldığım kartı iade edip sizin önerdiğiniz kartı alacağım teşekkür ediyorum :)
  15. D

biyolojiden kalıcam yardım

Dua et kolay sorsun...
  16. D

merhabalar hepsiburada daki indirimli ryzen kartlardan alsam i7 3770k olan işlemcimde problem dar boğaz yaşar mıyım uzun zaman bu mecradan uzak kaldığım için öncelikle idare edecek bir ekran kartı, belki sonrasında işlemcimi yükseltme durumum olabilir veyahut komple sistem değişme durumum olur
Top Bottom