Arama sonuçları: *

1. D

Yardım 40k-50k Bandında laptop önerisi

Bütçe güzel, sağlamından bi RTX4070 e sahip laptop alabiliriz. Ancak 50k altında genelde 16gb ram versiyonları oluyor. Sen ayriyetten yükseltebilirsin. Nasıl yapıldığını bilmiyorsan herhangi bir bilgisayarcı bunu halledebilir. Mesela bu laptop 16gb ram ile geliyor ve sen istersen 64gb a kadae...
  2. D

Okul ve oyun için laptop

Bu arada 8gb ram uzun vadede yeterli değil. Başlangıç için okulda sorun çıkarmaz. Ancak ilerleyen yıllarda 16gb ram e yükseltmen gerekiyor. Bence oldukça ekonomik ve mantıklı. Zaten ilk yıllar kodlama tarafında büyük işler yaptıramazlar. İdare eder seni
  3. D

Okul ve oyun için laptop

2-3k daha koyabilirsen rtx4050 laptop alabilirsin. Örnek laptop...
  4. D

Tanı Koyulmadan Gluten Tüketmemeli Raporu Alınabilir Mi?

Ankara bilkent şehir hastanesi. Yazın memleketime gidip Konya'ya randevu almayi düşünüyorum
  5. D

Tanı Koyulmadan Gluten Tüketmemeli Raporu Alınabilir Mi?

Merhabalar yaklaşık 1 ay önce karın ağrılarına ve sindirim sorunlarına dayanamayıp hastane serüvenim başladı. Hastaneye gidince çeşitli tahliller alındı ama sonuç çıkmadı. Daha iyi bir sonuç için en erken 1 yıl sonrasına endoskopi sırası alabildim. Ayriyetten doktor tarafından glutensiz...
  6. D

İşlemci boşta birden 90 derece oluyor ve %80 kullanım oluyor

Laptop boştayken hiçbir şey calismiyorken işlemci bir anda 90 derece oluyor ve %80 kullanım oranı oluyor. Arka planda çalışan uygulamalara baktım ama herhangi uygulama çalışmıyor gözüküyor. Ekran kartında bir sorun yok 40 derecede çalışıyor. Oyundayken böyle ani yükselişler olmuyor. Neden...
  7. D

En İyi Temizlik Uygulaması Ne? (Windows)

Sistemi yavaşlatmayacak aksine hızlandıracak temizlik uygulaması nedir? Önceden ccleaner uygulamasını rahatlıkla kullanıyordum ama son zamanlarda pek faydalı değilmiş galiba. Sistemim öyle aman aman değil. Hem sistem yormayacak hem de temizleyecek program önerir misiniz? Biraz araştırdım...
Top Bottom