Neler Yeni

Yardım 40k-50k Bandında laptop önerisi

Fsims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan efe şimşek
Bütçe
50000
Min 32 gb ram ve min 1 tb ssd olması lazım hangi laptoplar benim işimi görür hem yazılım için hem de oyun için lazım

Dexpery

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan
Bütçe güzel, sağlamından bi RTX4070 e sahip laptop alabiliriz. Ancak 50k altında genelde 16gb ram versiyonları oluyor. Sen ayriyetten yükseltebilirsin. Nasıl yapıldığını bilmiyorsan herhangi bir bilgisayarcı bunu halledebilir. Mesela bu laptop 16gb ram ile geliyor ve sen istersen 64gb a kadae yükseltebilirsin: https://www.trendyol.com/msi/intel-...qXiNgrOVwTk7tDcVs2c4Djq3NX-ZbEaRJ0cIsYaUy84qA

Fsims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan efe şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
malzeme kalitesi nasıl ısınma sorunu yaşıyor mu

Fsims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan efe şimşek
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahir Cengiz
Malzeme kalitesi nasıl plastik mi
Arkadaşım aldı yanında değilim şuan bakamadım cihaza ama malzeme kalitesine yeterli dedi ucuz kaltesiz hissiyatı yokmuş. Isınma sorunu hiç yaşamamış fotolarını attı altta ekranın alt kısmında çok büyük ızgaraları var oyunlarda 80 dereceyi nadiren geçiyormuş soğutma kısmında üzmez. Tek eksi yanı ızgaraları çok büyük olduğu için 4-5 ayda bir içini temizlemek gerekebilir.

Son düzenleme:

Fsims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hasan efe şimşek
Arkadaşım aldı yanında değilim şuan bakamadım cihaza ama malzeme kalitesine yeterli dedi ucuz kaltesiz hissiyatı yokmuş. Isınma sorunu hiç yaşamamış fotolarını attı altta ekranın alt kısmında çok büyük ızgaraları var oyunlarda 80 dereceyi nadiren geçiyormuş soğutma kısmında üzmez. Tek eksi yanı ızgaraları çok büyük olduğu için 4-5 ayda bir içini temizlemek gerekebilir.
Tamam teşekür ederim

Top Bottom