Arama sonuçları: *

1. D

Dün geceki (gemind) meteor yağmurunda balkonuma meteor düştü ne yapmalıyım?

hocam mıknatıs gibi ama bazı kaynaklarda mıknatıs ile test etmeyin yazmışlar ben de bilerek hiç mıknatıs ile kontrol etmedim 1krş büyüklüğünde ve olduğundan ağır ve tok hissiyatı var, olay yeri inceleme poşetine koydum yanımda oturuyor birlikte youtube'den göktaşı videoları izliyoruz :D
  2. D

ilk başta korktuğum için internette araştırma yaptım tam baktığım saatlerde gemind meteor yağmuru olduğunu gördüm, muhtemelen gemind kalıntılarından.
  3. D

evim 14. son kat hocam yukarıdan gelme ihtimalı yok hatta göktaşı yağmurunu ilk fark ettiğimde balkonda sigara içiyordum hayal görüyorum sandım. Sağ tarafımdaki evin çinkosunun üzerine de düştü, 1-2 saniye sonra sesi de geldi sonra korkudan içeri kaçtım (kafamıza düşmesin yarmasın diye) sonra...
  4. D

Adres vereyim 10-20 kişi gelip çevredeki diğer taşları da bulalım ülkeye döviz girsin fena mı 1702652271 dolar teklif etseydiniz düştüğü zeminle birlikte adresinize ptt kargo ile yola çıkmıştı hahah 1702652347 hocam 3-5 gr taş bilime yardımı olmaz madem bilime yardımı yok bari bir işe yarasın...
  5. D

gerçek olduğundan eminim analiz etmelerini isterim ama el koyarlarsa sıkıntı çıkar 3-5 k dolar verseler bari 1702650524 Var mı önerebileceğin ticaret sitesi
  6. D

Arkadaşlar dün geceki meteor yağmurunda (gemind) balkonuma küçük bir taş düştü. (Düşüşünü gözlerimle gördüm, gece boyunca buna benzer 15 tane daha düşerken gördüm.) Düştüğü yeri delmiş yani gökyüzünden geldiğine eminim bu durumda ne yapmalıyım? Nereye başvurabilirim?
  7. D

Sadece lol ve valorant için en ucuz sistem

En ucuz sistem: 100-150FPS (daha bu gün denedim) i3-4130 - DDR3 8GB 1600hz Ram - GT625 OEM Ekran Kartı fiyat max 2K letgodan falan bakarsan 240HZ alabileceğin en ucuz sistem: Gtx 1050ti Ryzen 5 3600
Top Bottom