Neler Yeni

Dün geceki (gemind) meteor yağmurunda balkonuma meteor düştü ne yapmalıyım?

dkwiad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Denial Dkwiad
Yukardan birilerimi atmış dümenden, yoksa göktaşı mı acep reis dunyadaki taşlara benziyor mu 🤔🤣
evim 14. son kat hocam yukarıdan gelme ihtimalı yok hatta göktaşı yağmurunu ilk fark ettiğimde balkonda sigara içiyordum hayal görüyorum sandım. Sağ tarafımdaki evin çinkosunun üzerine de düştü, 1-2 saniye sonra sesi de geldi sonra korkudan içeri kaçtım (kafamıza düşmesin yarmasın diye) sonra 10-15 tane daha düştüğünü gördüm (1 saat içerisinde). sonra balkonumdan tak diye bir ses geldi, baktığımda karton oyulmuş içinde kavruk renkte bir taş var (normal taşlardan ağır hissi)

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
evim 14. son kat hocam yukarıdan gelme ihtimalı yok hatta göktaşı yağmurunu ilk fark ettiğimde balkonda sigara içiyordum hayal görüyorum sandım. Sağ tarafımdaki evin çinkosunun üzerine de düştü, 1-2 saniye sonra sesi de geldi sonra korkudan içeri kaçtım (kafamıza düşmesin yarmasın diye) sonra 10-15 tane daha düştüğünü gördüm (1 saat içerisinde). sonra balkonumdan tak diye bir ses geldi, baktığımda karton oyulmuş içinde kavruk renkte bir taş var (normal taşlardan ağır hissi)
çok ilginc bi ana taniklik etmissin bu arada Allahtan birinin üstüne dusmemis sonu kötü olurdu muhtemelen

dkwiad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Denial Dkwiad
çok ilginc bi ana taniklik etmissin bu arada Allahtan birinin üstüne dusmemis sonu kötü olurdu muhtemelen
ilk başta korktuğum için internette araştırma yaptım tam baktığım saatlerde gemind meteor yağmuru olduğunu gördüm, muhtemelen gemind kalıntılarından.

1721

80+ Bronze
aynen knk 10k dolar aynenn
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha büyük hali bizim okulda da vardı. hissiyatı mıknatıs gibi normal taş gibi içi boş değil. eğer öyleyse meteor olma ihtimali yüksek

dkwiad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Denial Dkwiad

daha büyük hali bizim okulda da vardı. hissiyatı mıknatıs gibi normal taş gibi içi boş değil. eğer öyleyse meteor olma ihtimali yüksek
hocam mıknatıs gibi ama bazı kaynaklarda mıknatıs ile test etmeyin yazmışlar ben de bilerek hiç mıknatıs ile kontrol etmedim 1krş büyüklüğünde ve olduğundan ağır ve tok hissiyatı var, olay yeri inceleme poşetine koydum yanımda oturuyor birlikte youtube'den göktaşı videoları izliyoruz :D

1721

80+ Bronze
hocam mıknatıs gibi ama bazı kaynaklarda mıknatıs ile test etmeyin yazmışlar ben de bilerek hiç mıknatıs ile kontrol etmedim 1krş büyüklüğünde ve olduğundan ağır ve tok hissiyatı var, olay yeri inceleme poşetine koydum yanımda oturuyor birlikte youtube'den göktaşı videoları izliyoruz :D
yapısı mıknatıs gibi zaten hocam. daha net fotoğrafı var mı ?

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Furkan
gerçek olduğundan eminim analiz etmelerini isterim ama el koyarlarsa sıkıntı çıkar 3-5 k dolar verseler bari

Var mı önerebileceğin ticaret sitesi
dolap'a gir satarsın :D

bu büyüklükte gökyüzünden düşen herhangi bir parça (uçan bir cisimden kopup düşen bir vida bile olabilir jdcdjk) çok daha büyük hasar oluşturur. başka bir yerden gelmiş, sıçramış olma ihtimali daha yüksek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,259
Üyeler
154,207
Son üye
dorje06