Arama sonuçları: *

1. P

Laptop Temizliği için yardım ve Termal macun önerisi

Tamamdır teşekkürler
  2. P

sence hem gpu hem cpu ya süreceğim kaç gram almalıyım 2 gram işimi halleder mi ?
  3. P

Ekran kartımda düşüş oldu derken neyi kast ettiniz ? bakır bloğu dikine derken anlamadım ayrıca fanlar ekte bıraktığım gibi mi
  4. P

Lenovo ideapad gaming 3 dizüstü bir bilgisayarım var ve yaz sıcaklarının etkisiyle iyice ısınmaya başladı LoL de bile 70 dereceleri görüyorum maalesef bilgisayarında garantisi bittiği için kendim temizliğini ve termal macun değişimini yapacağım ayrıca ilk deneyimim olacak . -Laptop temizliği...
  5. P

Epic Games İndirme Hızı

GTA 5 i yüklüyorum indirme hızını 11mbs gösteriyor fakat yüklemesi 3mbs ile aynı hızda ayrıca indirme hızını nasıl arttırabilirim yardım edermisiniz ?
  6. P

150-300 TL arası Gaming Mouse

Kullandığım Lenovo Legion M300 mouse var mouse da ekstra sağ tarafta 2 sol tarafta 2 olmak üzere 4 tane tuş var ben gayet memnunum sadece rgb kısmı fazla küçük ayrıca dpı makro ve rgb için programı bulunmakta tavsiye ederim...
  7. P

Steam Hesabım Çalındı

ben buraya çözüm için yazıyorum yardım istiyorum eleştiri değil
  8. P

Steam Hesabım Çalındı

Ya istersem altın tepsiyle gider sunarım bana çözüm vermeyeceksen daha niye yazıyorsun?
  9. P

Steam Hesabım Çalındı

bilader napim diycem laf yicem napabilirim gram umrumdada değil yani ne yüzümü gördün ne beni tanıyosun utanılacak birşeyde yok
  10. P

Steam Hesabım Çalındı

aslında benim amacım arkadaşım tecrübesizdi ben gireyim nolur nolmaz dedim ava atlayan sazan ben oldum
  11. P

Steam Hesabım Çalındı

birçok kez oyun satın aldım e postaya gelen e faturaları silmemiştim bulabilirim şuan desteğe talep ilettim sizce ne kadar süre içerisinde geri dönerler
  12. P

Steam Hesabım Çalındı

Steam desteğe giriyorum şifreyi sıfırlama linkini değiştirilen e postaya atacaklarını söylüyor
  13. P

Steam Hesabım Çalındı

Arkadaşa cs go da beleş skinle ilgili link geldi sen bakma ben bi bakarım senin için sıkıntı çıkmasın dedim ve hesabım çalındı hesabın şifresi e postası değiştirilmiş ne yapacağım
  14. P

Ryzen 5 3600 vs Ryzen 7 4800H

Pek bilgim yok karşılaştırılamaz mı?
  15. P

Ryzen 5 3600 vs Ryzen 7 4800H

Bu iki işlemciden hangisi daha iyi ?
  16. P

Lenovo ideapad gaming 3 alınır mı:?

Aynı konu başlıkları var fakat bileşenleri farklı dizüstü bilgisayarın özellikleri bunlar birde yanında 300 tl lik mouse veriyorlar sizce nasıl?
  17. P

Ekran kartı önerisi verebilirmisiniz ?

Teşekkürler bilgisayarları dikkate alacağım fakat aklımda ki bileşenler benim için daha mantıklı geliyor bana sadece ekran kartı lazım
  18. P

Teşekkürler büyük bir merakla bekliyorum seni
  19. P

1623518629 Gtx 1650 rx 570 in 4gb lık halinden mi iyi yoksa 8gb lık halinden mi ?
  20. P

Evet 8000 TL 100-200 tl civarında geçerse sıkıntı olmaz ekipmandan kısarım.
Top Bottom