Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ 3 tane hazır sistem arasında kaldım

Çok teşekkürler hocam 🙏
  2. A

Hocam sistemin son hali böyle alınır mı?
  3. A

Hocam sistemi şu şekilde güncelledim yukarıdaki attığım sistemlerden daha iyi oldu sanırım şu an bir tek kasa ve psuyu sonradan değiştireceğim. 1720789003 Soğutucuyu kule tipi yapsam sizce kurtarır mı?
  4. A

Hocam sitede ddr5 anakartlı sistemler var fakat psu markaları dandik, sizce ddr5 sistem alıp sonradan kasa ve psuyu değiştirsem mantıklı olur mu? Bir de önerebileceğiniz bu fiyat bandında 4070super sistem var mı acaba?
  5. A

Merhaba, GamingGenTr'den hazır sistemlere bakıyordum ve kendime uygun 3 tane sistem özelleştirdim. Rica etsem, seçim yapmamda bana yardımcı olabilir misiniz?
  6. A

Coil Whine Sesi Artar mı?

Tamamdır teşekkürler.
  7. A

Coil Whine Sesi Artar mı?

Palit GTX 1650 GP OC GDDR6 Ekran kartımda coil whine sorunu var, CS:GO, Valorant tarzı oyunlarda fps limitini kaldırdığımda 250-300 fpslerde hafif coil whine sesi geliyor. FPS limiti olmadan böyle oyunları oynamaya devam edersem coil whine sesi ilerde artar mı?
  8. A

Çözüldü✓ Windows 10 AMD Ekran Kartı Sorunu

Sorunumu bir videoyla çözdüm video linkini aşağıya bırakıyorum.
  9. A

Çözüldü✓ Windows 10 AMD Ekran Kartı Sorunu

Bilgisayarıma format atıp Windows 10 Pro 64-Bit sürümünü kullanmaya başladım. Fakat bilgisayarı kullanırken ekran kartı olarak Intel HD Graphics 3000'i kullandığını gördüm. Her ne yaptıysam ekran kartını AMD'ye geçiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Top Bottom