Arama sonuçları: *

1. F

Renk işleme, render ve photoshop lütfen fikir verin.

Arkadaşlar. Sinema televizyon mezunuyum. Bilgisayarı güncelleyeceğim. Render ve photshop ya da renk işlemek için bilgisayar tavsiyenizi lütfen paylaşın. Kasa toplayacağım. Limit 5000-6000 arası olması gerekiyor. Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.
  2. F

Endüstri Mühendisi İçin Laptop 10000 TL Sınır

10000 kusura bakmayın yanlış olmuş :/ https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v12-2/ Bu abra modeli nasıl sizce ?
  3. F

Endüstri Mühendisi İçin Laptop 10000 TL Sınır

Merhaba arkadaşlar, Kız kuzenime Laptop alacağız Endüstri Mühendisi kendisi birkaç programdan bahsetti de tam emin değilim oyun ile işi yok. Programları kullanabilsin yeter. Öneri verebilirseniz çok sevinirim. 10000 Bütçe Var Teşekkür ederim.
  4. F

Asus FX705DU-H7099T modeli

Aynen ben ürün özelliklerini incelemeniz için koydum linki ama tabi fiyat aralığı yok pardon. https://www.istanbulbilisim.com/asus-fx705du-h7099t-gaming-notebook-fiyati-301377.html
  5. F

Asus FX705DU-H7099T modeli

Dostlarım kuzenim askerde kardeşine laptop alınacakmış bana bu modeli attı genel olarak kasa parçalarına hakimim fakat laptoplarda eksiğim bilgisi olan var ise bu laptopun f/p olarak iyi olup olmadığı fikirlerinizi paylaşır mısınız ? Monitör 17,3 inch olmasını istiyormuş. Güzel sanatlar okuyor...
  6. F

Yardım İtopya - UPS Kargo

Dostum bende itopyadan sipariş vermiştim 4. günde kargodaydı 2 gün sonra sorunsuz elime ulaştı. İnş bir aksilik yaşamazsın.
  7. F

Ekran kartı takmasam olur mu ?

evet aklımda o var işlemci en uygun o bence de hatta bir tane daha var daha ucuz 200 lira
  8. F

anakartlarda ekran kartı özelliği var ise ne yazıyor onu söyler misin ? Anakart bakarken dikkate alırım olmazsa.
  9. F

Dostlarım ön muhasebe ve müzik çalacak dükkan için pc topluyorum en ucuz ne şekilde olursa. Bu dahili ekran kartları oluyor ya anakartta onlar işimi görür mü ? Ya da eskiden böyleydi halen de geçerli mi anakartlarda dahili görüntü bağdaştırıcısı oluyor dimi ?
  10. F

Ryzen 5 3600 82 Derece

eyv beyler o zaman şok oldum 82-88 görünce :D
  11. F

Ryzen 5 3600 82 Derece

msi afterburn 1591988888 kendine ait stok soğutucu var sıvı soğutmayı bir sonra ki maaşta alacaktım. 1 ay sorun olmaz herhalde dimi
  12. F

Ryzen 5 3600 82 Derece

Beyler, Ryzen 5 3600 işlemci var TD500 mesh kasa var 3x12 Rgb fan ile destekleniyor. Apex oynarken %45-55 arası kullanıyor fakat Sıcaklık 82 derece gösteriyor ara ara 88 oluyor normal mi ?
  13. F

TD500 Mesh ve Aura Sync

Tamamdır deniyorum tşkr ettim
  14. F

TD500 Mesh ve Aura Sync

Cooler master için çalışır mı dostum ?
  15. F

TD500 Mesh ve Aura Sync

Arkadaşlar merhaba, TD500 Mesh kasa aldım. Kendi içinde ki sistemde farklı modlar mevcut fakat aura sync ile modlara değil sadece renklere ulaşabiliyorum. Dakika 12:40 da modları görebilirsiniz. Fakat Aura Sync de bu modları bulamadım ya da bilgi eksiğim var bilgilendirme yapabilirseniz...
  16. F

Nefes Darlığı

Covid kısminı bilmiyorum dostum ama benim durumum spor salonunda basladi. Yarisindayken cok fazla zorlaniyrdum. Böyle nefes aliyrum ama yetmiyor bir daha derin alıyordum ama 2 3 nefes arayla oluyordu geçer diye bekledim sonra arttı ve nefes yetmediğinde en son esniyordum meğer kanda oksijen...
  17. F

Nefes Darlığı

Valla aynı yasadiklarimi tarif ediyorsun ama hayırlısı :)
  18. F

Nefes Darlığı

Astım başlangıcı 8 ay önce tam bu belirtiden doktora gittim. Şu an sabah akşam respiro 50 kullanıyorum. Nefesin yetmeyince de esnemeye başlıyorsun dimi ?
  19. F

Bu Sistem Sizce Nasıl ?

Ortalamanın üstü bir sistem fakat PC boş yatırma o sistem Overclock sistem güzel bir sıvı soğutma al derim.
  20. F

Hangi pc daha iyi

3AD işlemci 1600 AF yaparsan tamamdır.
Top Bottom