Neler Yeni

Yardım İtopya - UPS Kargo

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emirhan Şahin
Arkadaşlar öncelikle kargo ücretsiz değil mi? 150₺ üzeri alışverişlerde ben 560₺ yaptım ama 9₺ kargo ücreti ödedim + cuma günü sipariş verdim ama hala kargoya verilmemiş incehesaptan aldığım ürün yolda hepsiburada da bu gün verecek kargoya ama yeni firma diye korkuyorum itopyadan bir şey olur mı 26 haziran da gelir mi Bursa dayım

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Hayir olmaz yogunluktan dolayi gec gelebilir musteri hizmetlerini arayip bilgi alabilirsin

Feixin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ali Karakaş
Arkadaşlar öncelikle kargo ücretsiz değil mi? 150₺ üzeri alışverişlerde ben 560₺ yaptım ama 9₺ kargo ücreti ödedim + cuma günü sipariş verdim ama hala kargoya verilmemiş incehesaptan aldığım ürün yolda hepsiburada da bu gün verecek kargoya ama yeni firma diye korkuyorum itopyadan bir şey olur mı 26 haziran da gelir mi Bursa dayım
Dostum bende itopyadan sipariş vermiştim 4. günde kargodaydı 2 gün sonra sorunsuz elime ulaştı. İnş bir aksilik yaşamazsın.

Mot1ve4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
süleyman kara
itopya geç yolluyor biraz ürünleri eline 15 gün de kesin 7 günde ortalama ulaşır

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Alperen Şahin
Bir sorun yaşamazsın rahat ol.
üründe sorun yaşarsak nolucak sabahtan beri itopyaya ulaşmaya çalışıyorum bir kere açtı telefonu 50 dk bekledikten sonra bilgilerimi aldı ve telefonu kapattı 2. kez aradığımda sıra bana geldi yine kapattı yani müşteri hizmeti rezalet ona göre alın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emirhan Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayir olmaz yogunluktan dolayi gec gelebilir musteri hizmetlerini arayip bilgi alabilirsin
Tam 28 dakika 30 saniyedir bağlanmayı bekliyorum .d
Bir sorun yaşamazsın rahat ol.
Kanka 26 sında gelir mi?
Dostum bende itopyadan sipariş vermiştim 4. günde kargodaydı 2 gün sonra sorunsuz elime ulaştı. İnş bir aksilik yaşamazsın.
İnşallah kanka 26 sında gelirse iyi olur .d
itopya geç yolluyor biraz ürünleri eline 15 gün de kesin 7 günde ortalama ulaşır
nE 15 gün mü!
üründe sorun yaşarsak nolucak sabahtan beri itopyaya ulaşmaya çalışıyorum bir kere açtı telefonu 50 dk bekledikten sonra bilgilerimi aldı ve telefonu kapattı 2. kez aradığımda sıra bana geldi yine kapattı yani müşteri hizmeti rezalet ona göre alın.
Bende 29 dakikadır bekliyorum tam olarak .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Alperen Şahin
Tam 28 dakika 30 saniyedir bağlanmayı bekliyorum .d

Kanka 26 sında gelir mi?

İnşallah kanka 26 sında gelirse iyi olur .d

nE 15 gün mü!

Bende 29 dakikadır bekliyorum tam olarak .d
daha çok bekleyeceksin haberin olsun :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

belki şanslıysan düşürürsün ilk seferde

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Alperen Şahin
Evet arkadaşlar 47 dakika bekledim isim soy isim sorup kapattı, şuradan anlıyoruz ki bu kişiler dolandırıcı. Hemen haklarımı arayacağım bu konu hakkın da hepinize teşekkür ederim.
aynısını yaptı banada isim soyisim ne gönderdiniz diye sordu 1 dakika hatta kalın dedi kapattı

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
Evet arkadaşlar 47 dakika bekledim isim soy isim sorup kapattı, şuradan anlıyoruz ki bu kişiler dolandırıcı. Hemen haklarımı arayacağım bu konu hakkın da hepinize teşekkür ederim.
60 dakika olduğundan otomatik kapanmıştır ?

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
Bence dolandırıcı diye yargılamanız yanlış çok kişi alışveriş yaptı olumlu da var olumsuz da ama dolandırıcı demek bence yanlış.

Top Bottom