Neler Yeni

Yardım İtopya - UPS Kargo

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emirhan Şahin
60 dakika olduğundan otomatik kapanmıştır ?
Hayır 47 dakika da kapandı.
Öyle bir kural olabilir mi ya
yok bea
Bence dolandırıcı diye yargılamanız yanlış çok kişi alışveriş yaptı olumlu da var olumsuz da ama dolandırıcı demek bence yanlış.
Bende neden olum
Servis sağlayıcısının olayı o turkcell turktelekom vs gibi bende bugün 60dk bekledim 3.sıraya gelince kapandı
Ben 47. Dakika da bağlandım.
suz çıktı?

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
İtopya dolandırıcı değil dostum. Teknoloji şans işi. DA-2 sistemi aldım bekliyorum. Defalarca parça şeyler aldım geldi sadece geç geldi. Yeterli elemanları olmadığı için ve fazla satış yaptıkları için kargo süreçleri çok uzun onun haricinde bir sıkıntı yok. Neye göre dolandırıcı diyorsunuz hocam? Dolandırıcı adam Çiftlik bank gibi yerlere denir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mail attım 3 saat içinde dönüş yaptılar. Dolandırıcılık yapacak adam bir gecede vurgun yapar gider. Sana fatura yollayan birisinin dolandırıcılık yapma ihtimali yok. Yapsa bile tüketici hakları için heyet oluşturulmuş bir mahkeme var gidersin hocam.

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
Yeterli elemanları olmadığı için ve fazla satış yaptıkları için kargo süreçleri çok uzun
Kesinlikle o kadar satış yapıyorlar ve yeterli elemanları yok. Hem müşteri destek konusunda hem kargo konusunda sana 3 saatte cevap vermişler ama bana 1 gün oldu hala cevap vermediler ve bu kadar çok satış yapan bir firmanın haftasonu desteğinin olmamasını anlayamıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emirhan Şahin
Kesinlikle o kadar satış yapıyorlar ve yeterli elemanları yok. Hem müşteri destek konusunda hem kargo konusunda sana 3 saatte cevap vermişler ama bana 1 gün oldu hala cevap vermediler ve bu kadar çok satış yapan bir firmanın haftasonu desteğinin olmamasını anlayamıyorum.
Acaba kargom 26 sında gelir mi .d

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Firmanın sadece tek eksiği yetersiz elemanı. Çok fazla satış yapacağını tahmin edemediler sanırım en başta yavaş yavaş almaya başladılar. İnşallah daha da artar eğer müşteri hizmetleri ve montaj elemanları çoğalırsa kusursuz bir firma olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba kargom 26 sında gelir mi .d
Rahat ol kardeşim elbet gelir malın kalmaz ama geç gelir sadece. Geç gelsin güç gelmesin ona dikkat et sen. :)

faceage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen
Firmanın sadece tek eksiği yetersiz elemanı. Çok fazla satış yapacağını tahmin edemediler sanırım en başta yavaş yavaş almaya başladılar. İnşallah daha da artar eğer müşteri hizmetleri ve montaj elemanları çoğalırsa kusursuz bir firma olur.
Bu sorunu çözmeden hep müşteri şikayetleri olacak ve kargo kapasitesini arttırması lazım anlaştığı firmayla. ona göre bak hepsiburadaya ertesi gün kargoda hatta bazen şu saatten önce alın bugün kargoda. itopya ne diyor kargo kapasitesi yok o zaman ona göre anlaşmanı yap. Müşteri hizmetleri ve montaj elemanları bayaa bir arttırırlarsa evet kusursuz bir firma olur. Şuan değil ama hatta o konuda çok kötü.

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Hocam çok felaket satış yapıyor İnceHesap ile İtopya bu yüzden kargo sıkıntıları doğuyor. UPS kaliteli firma diye orayla anlaşmışlar ama UPS'de az ve öz anlamında bir prensip benimsemiş birde o yüzden de sıkıntılar doğuyor sanırsam. Bunun tek çözümü montajlı sistemler 7 günde kargoya verilir diyorlar ya 4-5 tane daha montaj elemanı alıp bunu 3-4 güne çekmek.

Top Bottom