Arama sonuçları: *

1. Axraelf

Nvidia Ekran katımdan gelen oyun kodumu kullanamıyorum (SORUN DÜZELDİ)

Rica ederim ne demek. 1724256130 Şu anda nvidianın kendi sitesinde kampanyanın bitmiş olduğu gözüküyor ama sistemi veya ekran kartını satın aldığınız site eğer kampanya dahilindeyse sitenin mail adresine veya canlı desteğine ulaşarak cevap alabilirsiniz.
  2. Axraelf

Nvidia Ekran katımdan gelen oyun kodumu kullanamıyorum (SORUN DÜZELDİ)

Aynı hata bende de vardı Nvidia'nın beta güncellemeleri seçeneğini aç güncellesin ondan sonra tekrar dene otomatik olarak tarayıcın açılıyor ve steame oradan giriş yapıyorsun.
  3. Axraelf

Çözüldü✓ Sıvı Soğutucu Konumu Yanlış mı?

Borunun konumunu değiştim ısı farkı olarak minimum 47 dereceleri gördüm ve sanırım bu havalarda yeterli bi sıcaklık. Yüksek grafikli AAA oyunlarda da maksimum 65 dereceleri gördüm bu işlemciye ve bu soğutucuya göre yeterli bir soğutma yaptığını düşünüyorum. 1723309130 Sorunum böylece çözülmüş...
  4. Axraelf

Yardım KIOXIA Exceria 960GB Alınır mı

Arkadaşlar, SATA SSD almayı düşünüyorum. Anakartım MSI PRO B650M-B ve sadece bir tane M.2 yuvası bulunuyor. Bu SSD'yi oyunlar için kullanacağım. Sizce mantıklı bir seçim olur mu? Bütçem 2000 TL ve üzerine çıkamam.
  5. Axraelf

Bilmiyorum hocam anlamadım güç seçeneklerinden dengeli seçili zaten, güç tasarrufu modunu seçmeme rağmen bile hala 4ghz'in altına inmiyor hiç bir şekilde. Sürekli yüksek hızlarda çalışıyor bununla ilgili bios'tan bir ayar olabilir mi? 1723111481 Evet bende böyle gördüm bugün değiştireceğim...
  6. Axraelf

AC:Mirage de fps ve ısı değerlerine baktım ve ortalama 55-60 derece arasında gidip geliyor. Oyunlarda sıkıntı olmuyor fakat hala işlemci boştayken 50-55 dereceleri görüyor.
  7. Axraelf

Biostan undervolt işlemi uyguladım ve aida64 testinde maksimum 75 dereceye kadar çıktı fakat işlemcinin boştaki derecesi hala yüksek ve sürekli 4ghz üzerinde çalışıyor bununla alakalı bir şey olabilir mi 1723058760 Şu anda valorantta yüksek ayarlarda 45-50 derece arasında gidip geliyor oyunlarda...
  8. Axraelf

Daha oyun testi yapamadım fakat AIDA64 ile full yük altında maksimum 84 dereceye kadar çıktı 1723054676 Yani benim değerlerim maksimum derece normal mi şu anda? 1723054811 Yarın sabah boruların konumunu değiştirip tekrar sıcaklık değerlerine bakarım hocam umarım işlemciden kaynaklı bir sorun...
  9. Axraelf

Bende öyle düşünüyorum ve videolarda da çoğunlukla borunun sağ üstten bağlandığını görüyorum.
  10. Axraelf

İşlemci Ryzen 5 7600
  11. Axraelf

Bir siteden hazır sistem aldım ve bugün elime ulaştı. Sıvı soğutucu borularının konumu yanlış mı sizce çünkü sistemin boştayken işlemci sıcaklık değerleri 50-55 derece arasında gidip geliyor. Boruların konumu sağ üste doğru çevirsem daha mı sağlıklı olur sizce?
  12. Axraelf

Çözüldü✓ 3 tane hazır sistem arasında kaldım

Çok teşekkürler hocam 🙏
  13. Axraelf

Hocam sistemin son hali böyle alınır mı?
  14. Axraelf

Hocam sistemi şu şekilde güncelledim yukarıdaki attığım sistemlerden daha iyi oldu sanırım şu an bir tek kasa ve psuyu sonradan değiştireceğim. 1720789003 Soğutucuyu kule tipi yapsam sizce kurtarır mı?
  15. Axraelf

Hocam sitede ddr5 anakartlı sistemler var fakat psu markaları dandik, sizce ddr5 sistem alıp sonradan kasa ve psuyu değiştirsem mantıklı olur mu? Bir de önerebileceğiniz bu fiyat bandında 4070super sistem var mı acaba?
  16. Axraelf

Merhaba, GamingGenTr'den hazır sistemlere bakıyordum ve kendime uygun 3 tane sistem özelleştirdim. Rica etsem, seçim yapmamda bana yardımcı olabilir misiniz?
  17. Axraelf

Coil Whine Sesi Artar mı?

Tamamdır teşekkürler.
  18. Axraelf

Coil Whine Sesi Artar mı?

Palit GTX 1650 GP OC GDDR6 Ekran kartımda coil whine sorunu var, CS:GO, Valorant tarzı oyunlarda fps limitini kaldırdığımda 250-300 fpslerde hafif coil whine sesi geliyor. FPS limiti olmadan böyle oyunları oynamaya devam edersem coil whine sesi ilerde artar mı?
  19. Axraelf

Çözüldü✓ Windows 10 AMD Ekran Kartı Sorunu

Sorunumu bir videoyla çözdüm video linkini aşağıya bırakıyorum.
  20. Axraelf

Çözüldü✓ Windows 10 AMD Ekran Kartı Sorunu

Bilgisayarıma format atıp Windows 10 Pro 64-Bit sürümünü kullanmaya başladım. Fakat bilgisayarı kullanırken ekran kartı olarak Intel HD Graphics 3000'i kullandığını gördüm. Her ne yaptıysam ekran kartını AMD'ye geçiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Top Bottom