Arama sonuçları: *

1. Y

Yardım Havit h2002p driver açamıyorum !?!???!?

Selam hocam bende de aynı sorun oluştu. Kurulumu yapamadığım için sonra yeniden başlatsam da aynı sorunu vermeye devam etti. Ne yapmak lazım?
  2. Y

Islak ve Kuru Süpürge tavsiyesi

Selam millet, Kullanıcı yorumu almak için soruyorum bir kaç model var aklımda Dyson'u gereksiz pahalı buluyorum bir kaç muadil model var. Ne dersiniz? Kullanan var mı aranızda...
  3. Y

Öneri 🔥 Kulaklık Önerisi Kablosuz

Sizin zevkiniz ama bence hiç gereği yok 5800 olan gayet işinizi görür.
  4. Y

Merhabalar akıllı saat almayı düşünüyorum da bilgisi olan var mıdır acaba?

Ne demek güle güle kullanın.
  5. Y

Piyasa içinde en web %10 indirimle 11.699'a geliyormuş en uygun burada sanırsam.
  6. Y

Fitness alanında akla 3-5 marka gelir zaten hocam. Akıllı saat geneli çok iyi ölçüm yapamadıkları için Apple watch, Huawei ve Samsung saatler en doğru ölçüm ve takibi yaparlar. Enes Özen youtube kanalı bunlar hakkında çok ayrıntılı incelemeler yapıyor vaktiniz varsa izlemenizi tavsiye ederim...
  7. Y

Hocam deri kulaklık sevmiyorsan, terleme vs yapıyorsa kesinlikle steelseries artics serisi alabilirsin. Ses, malzeme ve yazılım kalitesi konusunda pişman etmez.
  8. Y

Hocam ne amaçlı istiyorsunuz? Sadece farklılık olsun diye mi yoksa sağlık takibi yapsın ve telefonla konuşma gibi özelliklerinden yararlanayım mı istiyorsunuz?
  9. Y

COD MW 2019 battle net

Hocam konuyu hortlatıyorum da 2023 ekim gibi yine oyunun fiyatı 340 civarlarına düşmüştü. Almıştım o zaman. Bu sıralar oyunu tekrar oynamak istedim fakat ne battle.net kütüphanemde ne de başka bir yerde gözükmüyor. Faturaya bakıyorum yok, battle.net satın alım kaydında da yok. Valla oynamasam...
  10. Y

ÇÖZÜLDÜ Battlefield 2042 Directx function DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED Hatası

Hocam aynı hatayı bende alıyorum. Lenovo Legion 5 sahibiyim. Daha önce driver baştan güncelleme, 2 format, lenovo destek ile görüşmeler, Nvida ile görüşmeler derken hala çözülmedi. Sizin çözümü gördüm şimdi ama bizim bios ayarı bu kadar ayrıntılı olmadığı için bu ayarları yapamadım. Ne önerirsiniz?
Top Bottom