Arama sonuçları: *

1. TDİ şinitzel

Lenovo x270 klavye sorunu

x270 thinkpad laptopun ctrl alt fn esc shift gibi tuşları hariç diğer tuşları çalışmıyor ne yapsam çözemedim fakat S tuşuna basmak Alt görevi görüyor ve 4 tuşuna basınca uyku moduna geçiyor onun harici rakam ve harfler çalışmıyor f1 f2 f3 f4 gibi üst tuşlar da çalışıyor Oyun modu kapalı...
  2. TDİ şinitzel

aramex tc kimlik sorunu

amazondan alisveris yapmistim tc kimligimi girdim fakat aramexin sitesinde boyle yaziyor bu gumruge takilacagi anlamina mi geliyor ne yapmaliyim
  3. TDİ şinitzel

gelistirici modu gerekli

arkadaslar ios son surum telefonuma suan app store da olmayan bir oyunu ipa dosyasi olarak bilgisayardan indirdim ve acmayi denedim fakat gelistirici modu gereklidir uyarisi aliyorum baska bir yontemi var midir ios 16 oncesi sanirim calisiyomus ben deneyemedim o zaman
  4. TDİ şinitzel

urbanears sumpman alinir mi?

iyi günler hepsiburada da 160 liraya var almaya değer mi performansi nasil artıları eksileri nedir baska onerilerinizide atabilirsiniz kullananlar yazsin lutfen teşekkürler
  5. TDİ şinitzel

g213 tuslara fazla basmak gerekiyor

peki 400-500tl arası red switch klavye öneriniz varmıdır
  6. TDİ şinitzel

araştırdığımda genelde başkalarının klavyelerinde bazı tuşlar sorunluymuş ama benimkinde hepsi aynı 1611084820 bende bütün tuşlarda oluyor basmama bi kaç güne iade edip biraz daha ekleyip ck108 almayı düşünüyorum 1611085312 ya da garantiye vermeyi düşünüyorum
  7. TDİ şinitzel

hmm teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
  8. TDİ şinitzel

once ki kullandığım klavyede olmuyodu ama ondan da biraz garip gelmis olabilir teşekkürler
  9. TDİ şinitzel

iyi günler 3 gun once mediamarkt tan g213 adli klavyeyi aldim ve klavyede bir sorun var gibi klavyenin tuslarina basinca tam algilamiyor biraz daha sert basinca algilamaya basliyor yani arada bosluk varmis gibi g213 kullanan arkadaslar sizde de boyle mi daha once cok fazla klavye kullanmadim ama...
Top Bottom