Neler Yeni

g213 tuslara fazla basmak gerekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Binali Yeşil
iyi günler 3 gun once mediamarkt tan g213 adli klavyeyi aldim ve klavyede bir sorun var gibi klavyenin tuslarina basinca tam algilamiyor biraz daha sert basinca algilamaya basliyor yani arada bosluk varmis gibi g213 kullanan arkadaslar sizde de boyle mi daha once cok fazla klavye kullanmadim ama önce ki klavyem
rampage kbr79 da tusa azcik basinca da calisiyordu bilgilendirirseniz mutlu olurum

LahmatsuDcr

80+ Silver
once ki kullandığım klavyede olmuyodu ama ondan da biraz garip gelmis olabilir teşekkürler
Bende de olmuştu. G105 kullanmıştım bir süre, tuşlar çok sertti. Red switch klavyeye geçince sert tuşlara alıştığım için çok yazım hatası yapıyordum. Zamanla alışırsın.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
iyi günler 3 gun once mediamarkt tan g213 adli klavyeyi aldim ve klavyede bir sorun var gibi klavyenin tuslarina basinca tam algilamiyor biraz daha sert basinca algilamaya basliyor yani arada bosluk varmis gibi g213 kullanan arkadaslar sizde de boyle mi daha once cok fazla klavye kullanmadim ama önce ki klavyem
rampage kbr79 da tusa azcik basinca da calisiyordu bilgilendirirseniz mutlu olurum

Geçmiş olsun kronik sorun ile karşı karşıyasınız aynısını ben ve internette çoğu kişi yaşıyor, iade etmenizi öneririm.

Utkuu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
utku canverdi
ben de sadece 0 tuşunda sıkıntı var (numpaddeki)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
hmm teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

Sorunun detayını merak edersiniz diye söylüyorum bende almıştım o klavyeden geldiği gün 3 tuşunda basmama sorunu oluştu, biraz araştırınca tuşun altındaki slikonlar kaydığından oluyormuş düzeltmek için klavyeyi açmak vs. gerekiyor buda garanti dışı kalmasına sebep olur, ve geçici bir çözüm oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Binali Yeşil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de sadece 0 tuşunda sıkıntı var (numpaddeki)
araştırdığımda genelde başkalarının klavyelerinde bazı tuşlar sorunluymuş ama benimkinde hepsi aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunun detayını merak edersiniz diye söylüyorum bende almıştım o klavyeden geldiği gün 3 tuşunda basmama sorunu oluştu, biraz araştırınca tuşun altındaki slikonlar kaydığından oluyormuş düzeltmek için klavyeyi açmak vs. gerekiyor buda garanti dışı kalmasına sebep olur, ve geçici bir çözüm oluyor.
bende bütün tuşlarda oluyor basmama bi kaç güne iade edip biraz daha ekleyip ck108 almayı düşünüyorum

ya da garantiye vermeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
araştırdığımda genelde başkalarının klavyelerinde bazı tuşlar sorunluymuş ama benimkinde hepsi aynı

bende bütün tuşlarda oluyor basmama bi kaç güne iade edip biraz daha ekleyip ck108 almayı düşünüyorum

ya da garantiye vermeyi düşünüyorum

Nasıl isterseniz ama sorunlu bir klavye bunu unutmayın.

Woxel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berkay Şimşek
peki 400-500tl arası red switch klavye öneriniz varmıdır
Redragon markasına bakabilirsiniz. Ben redragon marka hiç kullanmadım ama herkes öneriyor. Ben de yakın zamanda bir klavye aldım. Red switch, bilek desteği, rgb si var. Malzeme kalitesi hakkında pek yorum yapamam ama bakmanızı öneririm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,281
Üyeler
155,232
Son üye
kampanya canavarı mısınız
Top Bottom