Arama sonuçları: *

1. Swedean

otomatik OC yapılır mı?

overclock parcanin omrunu kisaltir
  2. Swedean

otomatik OC yapılır mı?

cozuldu yap konuyu knk
  3. Swedean

otomatik OC yapılır mı?

aga gereksiz oc yapmayin su bilgisayarla parcalarin omru kisaliyor yapma sunu lutfen
  4. Swedean

Pc montajı yaparken fan girişlerini anakartta yanlış taksam sisteme zarar verir mi ?

sen yinede bi girisleri kontrol et internetten bak kilavuza bak kotu seyler olabilir
  5. Swedean

Ekran kartlarının fiyatları uçarmı ?

dolsr dusuyor cok sukur ama fiyatlar ayni net bise soyleyemem ama dusucek gibi duruyo
  6. Swedean

R5 1600 GTX 1060 6 GB fortnite 144 fps alır mı?

bu tarz rekabetçi,battle royale oyunlari en dusuk grafikte oynamak en mantikli olan ne kadar fps okadar iyi
  7. Swedean

144hz monitörün var ama 60hz den yukarı çıkmıyor

cozdugune sevindim lutfen konuyu cozuldu diye isaretle
  8. Swedean

144hz den 165hz e overlock

hic gerek yok boşun aboyle bisey yapip omrunu kisaltma parcanin 144hz de kalsin gayette yeterli
  9. Swedean

144hz monitörün var ama 60hz den yukarı çıkmıyor

ya ekran kartın düşük yada driverlarin guncel degildir
  10. Swedean

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

i3-10100+rtx 2060 ama birbirine ne kadar uyumlu kartlar emin degilim
  11. Swedean

Hikayesi kuvvetli oyunlar önerir misiniz? ?

fiyatindan emin degilim ama heavy rain
  12. Swedean

Yardım Tek fanlı ekran kartı tercih etmelimiyim?

tek fanli ekran kartı güçlü oyunlarda yoğun fps kaybı yaratabilir bu sebeple çift fanlı ekran kartı + kasada hava sirkülasyonu olması fps ni bayağı arttırabilir
  13. Swedean

PUBG Mobile emülatör oynarken kasıyor

onemli değil
  14. Swedean

donanim arsivinin 3 nolu sistemi 1609355356 cogunu windows tusu+r bas oraya dxdiag yaz orda cikar 1609355384 https://www.itopya.com/da-sistem3-gigabyte-gtx-1660-super-oc-6gb-amd-ryzen-5-3600-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-geforce-espor-pc/
  15. Swedean

Donanimlarinin adini modelini yazip driver indir yazarsan cikar ama varsa markanin sitesinden indir ve otomatik guncelleyici indirme gorursen guncelleri indirmez
  16. Swedean

Öneri sistem Ariyorum

evet 8k lik sistem 10 k
  17. Swedean

Öneri sistem Ariyorum

4k indirim çeki var kullanmak istiyorum fakat toplanmis pcler gereksiz pahali oyuzden parcalari ayri ayri mi alsam diyorum
  18. Swedean

Kasması çok normal çünkü yazılım içinde yazılım çalıştırmaya çalışıyorsun bu bilgisayari biraz yorar ama sana şöyle bi tavsiyem var muhtemelen Gameloop kullaniyorsun oyuna girince F11 tusuna basinca yanda bi panel açılıcaktır ordan çözünürlüğü düşürebilirsin ayrıyetten oyun ici grafikleri...
  19. Swedean

Öneri sistem Ariyorum

Merhabalar ben 3000tl ile 5000 tl arasi pc ariyorum onerilerinizi bekliyorum n11 olursa guzel olur cunku 4000 tl indirim cekim var (ceki satmiyorum lutfen sormayin)
Top Bottom