Neler Yeni

Ekran kartlarının fiyatları uçarmı ?

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
Başlıkta gördüğünüz gibi beyler sizce ilerdeki dönemlerde fiyat daha da uçarmı ? zaten millet istediği kadarda uçurmuş dolarda uçurmuş
Cevaplarınızı bekliyorum :)

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Kesin bir şey söylemek zor ama işlemci fiyatları düşüyor belki ekran kartı fiyatlarıda düşebilir.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Başlıkta gördüğünüz gibi beyler sizce ilerdeki dönemlerde fiyat daha da uçarmı ? zaten millet istediği kadarda uçurmuş dolarda uçurmuş
rtx2000 ler uçmaya başladı stoklar bittiği için eğer rtx 2000 alacaksanız elinizi çabuk tutun.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Korona bitene kadar dolar çok artmazsa aksine fiyatlar düşer.
Şu anda stok probleminden fiyatlar yüksek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rtx2000 ler uçmaya başladı stoklar bittiği için eğer rtx 2000 alacaksanız elinizi çabuk tutun.
Üretimi durmaya başlamış olabilir. RX 500 serisine de aynısı oldu.

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Emre Ortamevzi
aynen öyle, benim kartı 5000 den satsam(1 aylık) sonra 3060ti taksam mı diye düşünmüyor değilim :D
Ülkemizde bu işi yaptığını sanan insanlar yüzünden oluyor yapamıyorlar ya da fiyatlar artsın diye bilerek yapmıyorlar

58_BaBaKoK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,568
İsim
Ahmet Tulumcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coronadan sonnra fiyatlar biraz düzelir diyorum çünkü türkiyenin ekonomisi belli vergiden turizmden daha çok alıyorlar sanayilerin zararı var bu yüzdende zaten vergilerin fiyatrlarını uçuruyorlar en iyisi corona bittikten yada ara tatil diyebilirim çünkü millet eba için bilgisayar bakıyor alıyor bu durum varken beklemek daha iyi

Swedean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan Uzunkaya
dolsr dusuyor cok sukur ama fiyatlar ayni net bise soyleyemem ama dusucek gibi duruyo

Top Bottom