Arama sonuçları: *

1. T

Çözüldü✓ Aldığım Kingston KC3000 çakma mı?

Laptop hocam ne yazik ki.
  2. T

Ben de aynısını düşünüyordum hocam.😃
  3. T

Boşta 42 derecedeyim şu an.
  4. T

Belirttiğim gibi gözüküyor hocam. 1699461492 Soğutucu önerebilir misiniz?Laptop için.
  5. T

Hocam biri ATTO benchmark diğeri chrystaldiskmark.
  6. T

72 derecede şu anda (testte) extra soğutucum yok ne yazık ki laptop kullandığım için sadece üzerindeki default alüminyum plaka var.
  7. T

1 Yaptığımda daha beklenen değerler çıktı bunun nedeni nedir?
  8. T

Chrystaldiskmark testinin 2. leri olması gerektiğinden biraz daha düşük gibi geldi ve ATTO da düşüşü daha sonra beklerdim.
  9. T

Merhabalar yenı almış olduğum KC3000 beni biraz korkutuyor değerler sanki biraz düşük ama emin olamıyorum hem ATTO testinin hem chrystaldiskmark testinin sonuçlarını ekliyorum. SSD Kingston disk manager uygulamasında sıkıntısız olarak görünüyor. Kutuda acronis true image kodu da bulunmakta.
  10. T

mouse lazım fps oyuncuyusum baya hafıf ms ı az olmalı butce 1.000,1500 arası

Hocam merhabalar connectgame uzerinden endgame xm1r onerimdir, bu fiyat bandinda fps oyunlarinda en iyi performans veren mouse diyebilirim. Olurda baska bir mouse bakarsaniz https://sensor.fyi/sensors/ uzerinden sensorunun iyi olup olmadigina bakin.
  11. T

Çözüldü✓ i512400f için 3070 mi 3060 ti mı

Son zamanlarda baktığım birkaç yerde 3070 ile darboğaz yapar alacaksanız i512600kf alın denilmişti ben de çok arada kaldım o yüzden herkese teşekkürler.
  12. T

Çözüldü✓ i512400f için 3070 mi 3060 ti mı

Merhabalar, Bu aralar yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum fakat ekran kartı konusunda kafam karıştı. i512400f işlemciyle ASUS Noctua RTX3070 mi yoksa Gigabyte 8gb OC 3060ti pro mu daha iyi olur.Herhangi bir darboğaz durumu yaşar mıyım 2k da?
Top Bottom