Arama sonuçları: *

1. Mustafa Zahid

Creatin önerir misiniz

BCAA içeren kreatin gramaj doldurmaktan başka bir işe yaramıyor. Saf kreatin kutusu almak en iyisi.
  2. Mustafa Zahid

Abdullah Hacıgül'ün 'Ofisi boşaltıyoruz' etkinliği gerçeklik payı

Napsaydı adam dostum? Şey falan mı demesi lazım: "Roseblanches yazmış hemen bakalım mesajına." falan mı?
  3. Mustafa Zahid

Abdullah Hacıgül'ün 'Ofisi boşaltıyoruz' etkinliği gerçeklik payı

Bu sihirli tuşa basıyorsun, sonra açılan pencerede bir kaç klavye tuşlarına sihirli dokunuşlar yaparak yazını yazıp yolluyorsun. Ardından da o kadar mesaj/istek arasından Abdullah Abi'nin mesajı görmesini bekliyorsun.
  4. Mustafa Zahid

Arctis 7+ mi G Pro X mi almalıyım?

Arkadaşlar test videolarına falan baktım da kablosuz kulaklıkların mikrofonu gerçekten kablolulara göre baya kötüymüş. Hem fiyat açısından hem de mikrofonu olsun sanırım G Pro X tercih edeceğim.
  5. Mustafa Zahid

Arctis 7+ mi G Pro X mi almalıyım?

Hangisini tercih etmeliyim arkadaşlar? Bazıları 7+ için kablosuz olduğundan mikrofonu ve ses kalitesinin ortalama kablosuz kulaklıklardan kötü olduğunu vesayre söylüyor. Benim için kablosuz olup olmaması önemli değil. Şu an kendim 5 senedir Arctis 5 kullanıyorum ve artık bitmiş durumda...
  6. Mustafa Zahid

sizce logo nasıl????

Dün gösterdiğinden daha iyi.
  7. Mustafa Zahid

Gtx 1650S VS Rx 590 Hangisi alınır ?

Adı üstünde kullanıcıların verilerini kullandığı için kullanıcıların test yaptığı ortam belli olmadığından dengesiz sonuçlar doğurabilir.
  8. Mustafa Zahid

Gtx 1650S VS Rx 590 Hangisi alınır ?

Userbenchmark denilen dengesiz ve hatalardan oluşan bir site verisini sırtına güvence olarak alman saçma. RX 580 zaten 1650S gibi çalışırken RX 590 kesinlikle tokatlar. Yine de sıkıntı çıkarmasın, kapanıp durmasın dersen 1650S al derim.
  9. Mustafa Zahid

Instagram Kullanıcısı Ne demek?

Hacı diyom ya işte, ya hesabı dondurdu ya sildi.
  10. Mustafa Zahid

Instagram Kullanıcısı Ne demek?

Hesabını ya sildi ya dondurdu ya da seni engelledi. Niye bu kadar "overthink" yapıyon kanka :D Ek olarak Instagram'a yeni gelen güncellemeyle artık sende olan bir hesaptan engellenirsen otomatik olarak önceki ve sonraki açtıkların da engelleniyor. Anca ya başkasının açtığı bir hesap ya da kendi...
  11. Mustafa Zahid

Spotify, Discord birlikte dinle çalışmıyor.

Spotify ayarlarında üçüncü parti yazılımların aktivitelerini paylaşıp paylaşmamanla alakalı bir ayar oluyor. İsmi tam aklımda değil. O kapalıysa onu aç. Olmazsa başka taktik bilmiyorum.
  12. Mustafa Zahid

CS2 Şu an Skin Alınır Mı

Hala 3-4 dolarda olması bile şaşırtıcı. Normalde çoktan 1 dolara veya centlere düşmüş olması gerekiyordu. Neyse konuya cevap olarak şu an kimse bir şey diyemiyor. Bence yeni operasyonu bekle ve şu anki paranla operasyonu satın alıp operasyondaki skinlerden faydalan. Sonuçta onlar bir kasadan...
  13. Mustafa Zahid

RKS R250 - Yuki Taro250r - Falcon FR250 - Hangisini Tercih Edersiniz?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/250sr-ile-r25-arasindaki-120-000-degecek-bir-fark-mi.884767/ Ben CF Moto alınır mı falan tarzında bir konu açmıştım. Burada gelen cevapları inceleyebilirsin.
  14. Mustafa Zahid

Kimde hangi grafik kartı var?

O işlemci ile RTX 2060'ın daha da üstüne çıkmanı önermem.
  15. Mustafa Zahid

Keydrop gibi sitelerde bugün itibari ile yaklaşık 2000tl kaybetmiş bulunmaktayım

Steam pazarda naptın bilmem ama KeyDrop gibi CS siteleri için 2.000TL zaten çok düşük bir bakiye. Kazanman için aşırı şanslı olman gerekiyordu. Neyse sağlık olsun diyelim.
  16. Mustafa Zahid

assetto corsa japan discord çözüldü

Bilmiyorum kanka o zaman kusura bakma. Sunuculara o kadar hakim değilim
  17. Mustafa Zahid

assetto corsa japan discord çözüldü

No Hesi'nin JDM sunucusu vardı diye hatırlıyorum.
  18. Mustafa Zahid

CS2 Max 60 HZ Sorunu

CS:GO'daki kodun aynısı duruyorsa Steam kütüphanesinden CS2'ye sağ tıkla ve özellikler de. Oradan başlangıç seçenekleri kısmına "-freq 75" veya "-refresh 75" yazmayı dene. Belki öyle olur.
  19. Mustafa Zahid

AMD kart kullanan fakirler derneği 😀

Bende de eskiden RX 570 Nitro+ vardı. OC veya UV'den falan çok anlamıyordum diye hiç ellemiyordum. Bir aralar bir driver falan geldi 2-3 ay sürekli bilgisayarım CS:GO, Forza Horizon'dayken falan kapanıyordu.
  20. Mustafa Zahid

Ryzen 5 5600 eski ekran kartıyla çalışır mı?

Takabilirsin bir şey olmaz.
Top Bottom