Arama sonuçları: *

• Users: Elon
  • Order by date
  1. Elon

Öneri Razer Hammerhead Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Tamiri İçin Öneri Yer

Arkadaşlar Razer Hammerhead True Wireless (2nd Gen) Bluetooth Gaming Earbuds adında bir kulaklığım bulunuyor ve sol kulaklığımın şarjı çok hızlı bitiyor. Kısaca bazı bozuklukları var ve tamir edilmesi gerekiyor. Önerdiğiniz-güvendiğiniz bir yer var mı? Garantisi bitti büyük ihtimal.
  2. Elon

Evet bitti. 1706278459 Ki garanti kapsamına da girmiyordu bu durum. En azından ben öyle biliyorum.
  3. Elon

Arkadaşlar Razer Hammerhead True Wireless (2nd Gen) Bluetooth Gaming Earbuds adında bir kulaklığım bulunuyor ve sol kulaklığımın şarjı çok hızlı bitiyor. Kısaca bazı bozuklukları var ve tamir edilmesi gerekiyor. Önerdiğiniz-güvendiğiniz bir yer var mı? 1706268773 kulaklıktamiri.com diye bir yer...
  4. Elon

Google Hesap Bulunamadı Hatası Alıyorum

Bir arkadaşımın yaşadığı probleme göre; oturum açmaya çalışırken hesap bulunamadı hatası alıyor fakat aynı gmail üzerine yeni hesap oluşturulmuyor. Hesap kurtarmayı seçtiğimizde ise öyle bir hesap olmadığı söyleniyor. Bu konu hakkında ne yapmalıyız?
  5. Elon

Sea Of Thievese ne zaman girsem ses azalıyor

Kulaklık kablolu ve bu ses azalma sorunu bi uygulamayı yönetici olarak çalıştırırken de oluyor.
  6. Elon

Mavi Ekran Pc Birden Mavi Ekran Verdi

Şöyle bir problem var ki mavi ekran %100 de 10 dakika boyunca kaldı bende kapat aç yaptım. Bi kaç defa yeniden başlattı ve diğer donanımlara güç gitmedi sonra güç tuşuna denemeye devam ettim ve bios açıldı sonra kullanmaya başladım. Minidump dosyası aşşağıdadır ve şunu söyler misiniz? Eğer %100...
  7. Elon

Uygulama Yönetici Olarak Çalışınca Sesler Gidiyor

Başlıkta yazdığı gibi. Ekran klavyesini açtığımda yada uygulama yönetici olarak açılırken sesler azalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Ses derken dc de konuşma sesleri, yutup fln kısacası her şey.
  8. Elon

Yardım Bios Update Sonrası D Diskim Boşaldı

C diskimde bir problem gözükmüyor fakat D diskim tamamıyla boşalmış durumda. Kullanabiliyorum ve disk gözüküyor fakat disk tamamiyle boşalmış. Bu neden olabilir. Geri getirebilir miyim? 1693771443 Bios update yaparken fs0 fs1 fs2 fs3 gibi şeyler yazıyodu. 0 olanda veri yoktu daha doğrusu veri...
  9. Elon

Bios Update Sonrası Dosyalarım Silindi

2 tb oyun vardı silinmiş 1693768459 c yi de biçimlendirmemiştim sanırım ama ondaki veriler duruyor. ben daha bi eksiklik görmedim. 1693768594 Steamda oyunlarımı yüklerken şu an bağlı olmayan bir sürücüye yüklenmiş yazıyor. Fakat sürücü duruyor ve sürücüyü kullanabiliyorum gibi. Biosda gözükmese...
  10. Elon

Nası yapılıyordu? Bir yerde temizlettikten sonra kişiye bios update i de yaptırdım. Yaparken fs0 fs1 fs2 fs3 gibi şeyler yazıyodu. 0 olanda veri yoktu daha doğrusu veri barı gözükmüyodu. fs1 olan c diskimdi. fs2 de 500 mgb veri vardı ne olduğunu bilmiyorum. fs3 usb driverimdi. fs yerine başka...
  11. Elon

C diskimde bir problem gözükmüyor fakat D diskim tamamıyla boşalmış durumda. Kullanabiliyorum ve disk gözüküyor fakat disk tamamiyle boşalmış. Bu neden olabilir. Geri getirebilir miyim?
  12. Elon

Çözüldü✓ Nvidia Denetim Masası

Tm dır cevaplarınız için saolun.
  13. Elon

Yardım Ram Hızımın Düşük Olması Normal Mi?

Hocam? Ram hızım neden DDR olduğu için yarım?
  14. Elon

Kulaklığımda Gelen Sesle Windows Sesi Ayrılabilir Mi?

Bu tam olarak hangi kategoriye giriyor bulamadım o yüzden bunu seçme mecburiyetinde kaldım kusura bakmayın. Anlatmaya çalıştığım şey, mesela ben dc de yayın açıyorum ve arkadaşlarıma video sesi daha fazla gitsin isterken ben kendi duyduğum sesi ayrıdan azaltabilmek istiyorum. Uzlamsal Seslerin...
  15. Elon

Çözüldü✓ Nvidia Denetim Masası

Bu tam olarak hangi kategoriye giriyor bulamadım o yüzden bunu seçme mecburiyetinde kaldım kusura bakmayın. Aşşağıdaki resimlerin ne anlama geldiğini ve hangisinin hangi performansı verdiğini bilen varsa yazabilir mi? Ekran Kartı mı yoksa Cpu mu seçilmeli sizce? Bu ikisi ne işe yaramakta?
  16. Elon

Çözüldü✓ Herz Ve Pixel Sorunu

20 kere fln ekran kartını driverını sildim yükledim ve razer in cortex adında bir performans uygulamasının bu soruna yol açtığı kanaatine vardım. Cevaplarınız için teşekkür ederim. <3
  17. Elon

Çözüldü✓ Herz Ve Pixel Sorunu

Pc de Pixeller Keskin Değil Puslu Veriliyor Ve Herz im Olması Gerekenden Daha Düşük Ekran Kartı Driverımı da güncelledim fakat hiçbir şey değişmedi :/
  18. Elon

Saolasın hocamda neden yarısı gözüküyor biraz daha ayrıntılı açıklayabilir misin?
  19. Elon

Görev yöneticisinde böyle XMP de açık diye hatırlıyordum zaten. Bu yüzden garip geldi. 1691763728 3 ram olsa hız 3 e mi bölünecek? Yarısına düşmesinin spesifik bir sebebi var mıdır?
  20. Elon

Ram hızım normalde 6200 MHz olması gerekmiyor mu? 3100 MHz yazıyor ve JEDEC kısmında daha da düşük. Bu normal mi?
Top Bottom