Neler Yeni

Bios Update Sonrası Dosyalarım Silindi

Elon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Çakıroğlu
C diskimde bir problem gözükmüyor fakat D diskim tamamıyla boşalmış durumda. Kullanabiliyorum ve disk gözüküyor fakat disk tamamiyle boşalmış. Bu neden olabilir. Geri getirebilir miyim?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,248
İsim
Emre Zengin
C diskimde bir problem gözükmüyor fakat D diskim tamamıyla boşalmış durumda. Kullanabiliyorum ve disk gözüküyor fakat disk tamamiyle boşalmış. Bu neden olabilir. Geri getirebilir miyim?
D diskini biçimlendirmedin dimi?

Elon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Çakıroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nası yapılıyordu? Bir yerde temizlettikten sonra kişiye bios update i de yaptırdım. Yaparken fs0 fs1 fs2 fs3 gibi şeyler yazıyodu. 0 olanda veri yoktu daha doğrusu veri barı gözükmüyodu. fs1 olan c diskimdi. fs2 de 500 mgb veri vardı ne olduğunu bilmiyorum. fs3 usb driverimdi. fs yerine başka harfler de yazıyo olabilir ben harfleri atıyorum ama sayı sıralaması doğru.

Mr.Zatt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Mustafa Emir KILIÇ
D diskinde Bitlocker kullanıyor muydun ? Benim bildiğim eğer bitlocker varsa verilerin siliniyor.

Elon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Efe Çakıroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
D diskinde Bitlocker kullanıyor muydun ? Benim bildiğim eğer bitlocker varsa verilerin siliniyor.
2 tb oyun vardı silinmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

c yi de biçimlendirmemiştim sanırım ama ondaki veriler duruyor. ben daha bi eksiklik görmedim.

Steamda oyunlarımı yüklerken şu an bağlı olmayan bir sürücüye yüklenmiş yazıyor. Fakat sürücü duruyor ve sürücüyü kullanabiliyorum gibi. Biosda gözükmese kullanamazsın diyorlar doğru mu?

Abi biçimlendirmek ne demek birisi açıklayabilir mi?

1693768999885.png

böyle bişi buldum

Böyle konuyu bırakıp gitmeyin :/

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,914
Üyeler