• W
      Wilot, Arduino röle şifreleme başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      1-Arduinoya gücü 5V Regülatör ile sağlayacağım zaten fakat diğer elemanlara 5V-220V röle ile güç vermeyi düşünüyorum. 2-PLC İle nasıl yapabilirim örnek...
    • W
      Wilot, Raspberry-Arduino VB kategorisinde Arduino röle şifreleme başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, Arduino ile bir proje yapmak istiyorum fakat projemde 220V elemanlar kullanacağım için röle ile arduino bağlantılarını sağlayacağım. Bu sistemi...
    • W
      Wilot, Raspberry-Arduino VB kategorisinde Arduino üzerinden ses oynatma başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, Arduino Mega ile yaptığım bir projem var fakat bu proje ile ilgili bir kaç sorum var. 1-Arduino ile müzik çalmak için(1 den fazla ses dosyası ve...
    • W
      Wilot, RİOT CLİENT(VALORANT VE LOL) AÇILMIYOR başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      oyunlar açılmadığı için vanguard dahil hepsini silmeyi denedim sadece vanguard silindi diğerleri silinmiyor. vanguard varken zaten açılmıyorlardı en başta
    • W
      Wilot, PC Oyunları kategorisinde RİOT CLİENT(VALORANT VE LOL) AÇILMIYOR başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar, bir kaç gün öncesine kadar valorant,lol vs. riot oyunları gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat bir kaç gündür hiç bir riot oyununu...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye