Arama sonuçları: *

• Users: ZeosK
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ZeosK

Max 3,5k Bütçe monitör

Curved Olmayan 3,5kya kadar güzel bir gaming monitör önerisi yapar mısınız
  2. ZeosK

18,5k iphone 11 128 gb 2. el alınır mı

2. El iphone 11 almayı düşünüyorum telefona 18,5k fiyat biçtiler telefoncudan alacağım telefon 3 aylık 21 ay garantisi var daha %99 pil ömrü var telefon cok temiz geldi bana ekranının yanında cok kücük bi kırık var hiç rahatsız etmeyecek bi şekilde bu garantiyi bozar mı? ve alırken nelere dikkat...
  3. ZeosK

50-55 Inc smart tv önerisi

Eve yeni bir televizyon alacağım ailem ile ortak fakat smart tv almak istiyorum netflix YouTube gibi uygulamalari açsın diye. Daha önce smart TV aldık fakat yazılım güncellemesi gelmediği için YouTube bile çok kasıyor ona göre ömürlü sağlam bir şey önerir misiniz
  4. ZeosK

Yardım Klavyemin Metal kısmından elektrik çarpıyor

Gamepower Ogre Red Switch mekanik klavyesini kullanıyorum ve metal yerinden elektrik çarpıyor bir sıkıntı yaratır mı?
  5. ZeosK

Minecraft Sunucusu için NetBoss güvenilir midir?

Arkadaşlarımız arasında minecraft oynamak için sunucu almayı düşünüyoruz aternostan sıkıldık 2gb ram ile az chunk yüklenmesinden dolayı 12 kişi para toplayıp Keyubudan sunucu açıcaktık fakat kdv falan ekstra ücret aldı Netboss adlı hosting yerini gördüm fiyatları çok uygundu keyubuya göre daha...
  6. ZeosK

Microsoft word sayfa numarası saydamlığı ayarlama

E-Dergi hazırlamak için WORD kullanıyoruz sayfa sayısı ayarlamak istedik özelliklerinden direk ayarladık fakat sayfa sayısı saydamlığı çok fazla oluyor çok soluk gözüküyor bir çözümü var mıdır
  7. ZeosK

Bim'de 270tlye bilgisayar için PoloSmart PS4 oyun kolu alınır mı?

Bilgisayarımdan kol ile oyun oynamak istediğim için kol alıcaktım bimde de 270tlye bir kol gördüm parası iyiydi sizce almalı mıyım bir öneriniz var mı?
  8. ZeosK

Mekanik klavye önerisi

Yeni klavye almayı düşünüyorum 800-1000tl bütçem var belkiii aşarım bütçeyi ama lütfen bütçeme göre biliyorsanız bütçeme göre klavye atın max aşacağım 300tl olur ki oda klavye bulamazsam asus tuf gaming k3 alayım diye şimdiden teşekkürler
  9. ZeosK

Fiber modem olarak Keenetic omni DSL N300 alınır mı

Yeni bir modem alacağım, vdsl fiber bir modeme ihtiyacım var türknete geçtiğimden dolayı modem değiştireceğim eski modemim t10b omni dsl önerilmiş bütçemede uygun sizce alınır mı
  10. ZeosK

Türknet modem kiralama hakkında

Normalde modem satın alacaktım Türknetten ZYXEL T50B modeli alıcaktım fakat arkadaşlar türknetten aylık bir ücretle modem kiralatıyorlar o biraz daha mantıklı falan demişlerdi ama tam bilmiyorum bir bilginiz varsa anlatabilir misiniz teşekkürler şimdiden
  11. ZeosK

2000TL bandında monitör önerisi

Merhaba, monitör almak istiyorum bütçem 2000TL civarında çalışarak biriktireceğim 1ms 144HZ planlıyorum valorantta yüksek eloda monitörüm berbat olduğu için ihtiyacım var güzel bir monitör önerirseniz sevinirim
  12. ZeosK

Fiyat Performans VDSL modem önerisi

Merhaba, operator olarak değişiklik yapıp türknete geçtim ve bana sunacakları hız 80mbps download ve 10mbps uploaddı fakat benim modemim kötü olduğu için max 16mbps download ve 0.50 upload alabiliyordum bundan dolayı modemimi değişmek istiyorum fakat modem modelleri hakkında hiç bir fikrim yok...
  13. ZeosK

Halkbanktan paparaya para yatırdım fakat para düşmedi.

Saat 20.03-20.05 civarı Halkbank atm üzerinden 100tllik bir ücreti papara hesabıma yatırmayı denedim normal bir şekilde kartımı sokup şifreyi girdim para yatırma seçeneğini seçtim ve parayı soktum atm parayı aldı biraz bekletti ve bir anda hiçbir şey demeden kartımı geri verdi ve para hesabıma...
  14. ZeosK

Prize bir şey takınca ekran gidip geliyor

Bilgisayarım 6'lı prize, 6'lı priz direk normal evdeki prize bağlı ben 6'lı prize bir şey taktığımda veya mesela vantilatörün ayarını değiştirdiğimde kısa süreliğine ekran gidip geliyor, kısa devreyle bir alakası var mıdır? ben varsa kasayada olur diye düşünüyorum fakat kasada 6'lı prize bağlı...
  15. ZeosK

Ucuza windows10 key satan yer önerisi

Windows10 için key alacağım ucuz satıcılar varmış orjinalleri satıyorlarmış biraz baktım fakat pek bilgim yoktu oyuzden emin olamadım bildiğiniz satıcı varsa önerebilir misiniz? Birde bu satıcı güvenilir midir?
  16. ZeosK

Windows 11 Bypassı geri alınabilir mi?

Arkadaşlar bilgisayarımı windows 11e geçirdim fakat geçirdiğimde konsoldan bypassladım bu yüzden tpm ayarımı 2.0 yapamıyorum ve valorantıda açmıyor, bypassı geri alma gibi bi ihtimalim var mı yoksa kesin windows10a geri dönmem mi lazım 1656244843 windows 10'a geçtim
  17. ZeosK

Turknet kullandığım modemi desteklemiyor mu?

Turknete geçmeye karar verdik ve admin paneline girmeye çalıştığımda giremedim sonra biraz baktım modemi turknetin hiçbir sayfasında göremedim internete baktığımda da yoktu Modem : zyxel p1302 t10b Modemi değiştirmem mi gerek?
  18. ZeosK

Çözüldü✓ Monitörüme görüntü gitmiyor sebebi nedir

Yeni kasa aldım görüntü için eski monitörüme bağladım monitör VGA girişi kullanıyor hem kasaya hem monitore takmamıza rağmen no signal alıyorum nasıl çözebiliriz
  19. ZeosK

Yardım HDD Bad Sector yardım

Arkadaşlar yeni sistem alacağım yeni sistemde HDD yok ve eski HDDmi takmayı düşünüyorum (yeni sistemde SSD var sadece windows onun üzerine kurulu gelir yüksek ihtimal) Hdd sağlığı için Bad sector testi önerildi bad sector testi yaptım tertemiz gidiyordu fakat en sonlarda 9 pixellik bir hata...
  20. ZeosK

15000 TL bütçe ile Monitör+Kasa nasıl pc toplarım

15000 TL bütçe var kuzenim için soruyorum fiyatına değen Monitörle beraber bir kasa toplamak istiyorum hazır kasalar var ise önerdiğiniz monitör ekleyebilidğimz falan öylede bakabilirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Top Bottom