Arama sonuçları: *

1. X

600 TL klavye önerisi

peki bu nasıldır attığınız ürüne kıyasla? https://www.akakce.com/klavye/en-ucuz-trust-23761-ziva-kablolu-oyuncu-si-fiyati,1126115749.html?gad_source=1&gclid=CjwKCAjw0aS3BhA3EiwAKaD2Zd4lwKnyOYc3YkH22d5rsUvAr2B7A76j5yptzZo4M8WODsacITvDwxoC4YIQAvD_BwE
  2. X

600 TL klavye önerisi

Merhaba arkadaşlar, bir laptop kullanıcısı olarak arada oyun oynadığım için laptopun klavyesi çok kalitesiz kalıyor. Bu sebeple ucuz ama çok da üzmeyecek bir klavye almak istiyorum. Biliyorum attığım bütçedeki ürünler kalitesiz ama elimdeki bütçe bu attığım ürünler arasından hangisi tercih...
  3. X

Yardım MAX 41K YA LAPTOP ÖNERİSİ

izlediğim videolarda yeni modelleri gayet serin çalışıyor siz hangi modelini kullandınız
  4. X

Yardım MAX 41K YA LAPTOP ÖNERİSİ

hp victuslarda gayet güzel soğutması vs. düşünülebilir
  5. X

Yardım ACER NİTRO 5 VİDA SORUNU

Arkadaşlar merhaba,1 sene önce acer nitro 5 laptop aldım, 2-3 gün önce laptopuma yeni bir ram alıp 16 gb a çıkardım fakat bir sorun fark ettim. Ekran kartının fan bloğundaki vidalardan biri yoktu ve tam anlamıyla vida olmadığı için blok ile temas etmiyordu, yakın bir zamanda acer servisine...
  6. X

Yardım Acer Nitro 5 ThrottleStop ile sıcaklıklar nasıl düşürülür?

az önce bir fifa gireyim dedim işlemci 98 derecelere kadar çıktı aşırı drop yedim ve throttle uygulamasının limits kısmında bu uyarıları aldım bu uyarıları önlemek için hangi ayarların yapılması lazım anlamadığım nokta ise şu daha 2-3 gün önce temizliğe vermiştim laptopu hiçbir etkisi olmamış
  7. X

Yardım VALORANT DUSUK FPS SORUNU

izlediğiniz videolardaki fps farkı bu sebepten olabilir eğer raminizi çift kanal yaparsanız 15-20 fps arası bir artış sağlayabilirsiniz
  8. X

Yardım VALORANT DUSUK FPS SORUNU

öncelikle raminiz kaç gb ve çift kanal mı
  9. X

gördüğünüz üzere nitro sense uygulamalarımızın içeriği farklı model değişikliğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum diğer bir konu ise özel e tıklayınca sadece fan hızı ayarlanıyor yani en azından bendeki uygulamada öyle
  10. X

nitro sense uygulamasının modelden modele göre içeriği farklı sanırsam siz hangi modeli kullanıyorsunuz
  11. X

bendeki nitro senste sessiz mod yok ama güç tasarrufu var galiba aynı şeye denk geliyor ama şunu da söyleyeyim onu da denedim bir etkisi olmuyor oyunlarda gene 90 95 derecelerde geziyor
  12. X

uygulama bende var , güç planı derken nitro senste güç planı var ya onu kast etmiştim
  13. X

frekans 40 a sabit baktığımda görev yöneticisine ama sıcaklık değerlerinde hiçbir değişiklik olmuyor o zaman dediğiniz gibi volt değerleri işlemcide çalışmıyor 1722455776 eğer bahsettiğiniz şey uygulamadaki güç planları ise pek bir işe yaradığı söylenemez
  14. X

hem 125 hemde 100 de kapandı 80 e çektim bu sefer bir şey olmadı ama tuhaf olan şey hiçbir değişiklik olmuyor anlayabilmiş değilim hala sıcaklıklar aynı ve limits kısmında 2 tane thermal hatası veriyor
  15. X

tam olarak nerenin fotoğrafını istiyorsunuz uygulamada 1722454399
  16. X

dediğiniz ayarları yaptım fakat hiçbir değişiklik olmadı uygulamanın test kısmında gene 90-95 derecelere cıkıyorum ve limits kısmında thermal uyarısı alıyorum
  17. X

termal bakımlarını daha yeni pazartesi günü yaptırdım ama sıcaklılarda 5 derece bile fark olmadı hala daha aynı 1722453573 bu ayarların tam olarak ne faydası var bilmediğimden soruyorum uygulamayı
  18. X

Merhaba. Benim Acer Nitro 5 Gaming laptopum var. Son zamanlarda işlemcisi aşırı ısınmaya ve oyunda anlık droplar girmeye başladı. Biraz araştırmam sonucu ThrottleStop isimli uygulama ile bu durumu halledebildiğimizi gördüm. Bu uygulamadan anlayan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse...
  19. X

Çözüldü✓ LAPTOPTA RAM FREKANSI UYUMSUZLUĞU 2933MHZ GÖZÜKMESİ

Cevabınız için teşekkür ediyorum o halde rami iade etmeme gerek yok artık konuyu kapatabilirim.
Top Bottom