Arama sonuçları: *

1. M_F_Y_

Yardım Hangi internet operatörüne geçmeleyim

şuanda aktif ttnet abonelıgı bıtıcek hazıranda ve yeni paketler hem mh ile hemde şube ile görüştüğümde yüksek meblağaya geliyor aylık ortalama 500 den başlıyor ve 18 ay kalma şartı ile 1717062104 okudum içeriği adlarını ilk defa duyduğum yerler var mesala bi sorun oldugunda mh yardımcı oluyomu...
  2. M_F_Y_

eklemeyi unutmusum İstanbul
  3. M_F_Y_

neden geçme dediniz acaba
  4. M_F_Y_

çok fazla forumda gezdım ve araştırdım ama kararsızım hala turknetten fazla memnun olup şıkayet edenler var comnettede ucuz diyorlar bu 2 operatörde kararsız kaldım.(başka önerilerinizde varsa açıgım)
  5. M_F_Y_

Yardım RAZER deathadder v3 LAG SORUNU

1000 hz cektıgımde duzelmesı lazım ıste o mantıkta dusununce ama duzelmıyo eskıden 4000 hz oynardım sorun olmazdı (pc: 5600 işlemcı 4070 ekran kartı)
  6. M_F_Y_

evet elımde corsair farklı bır mous var denedıgımde onda sorun yoktu yazılımınıda resetleyıp guncelledım ama duzelmedı 1708214898 evet kablolou olan 8k modelı
  7. M_F_Y_

Arkadaşlar sadece apex oynarken bı lag olusuyo 360 derece donunce fpsım 240 ken bırden 80 dusuyo sag sol yaptıgımdada oluyosadece apexte var r6 valo cs gıbı oyunlarda yok 1000 hz ve 8000 hz dede denedım olmadı guncelledım pcnın farklı usb gırıslerıne taktım ama cozulmedı sorun yardım edebılcek...
  8. M_F_Y_

Yardım hyperx cloud 3 vs logitech g pro x

bu 2 kulaklık arasında kaldım hangısı daha ıyı bılemedım arastırdım bazıları kotu bazıları ıyı dıyor genellıkle fps oynayan bırıyım hangı kulkalıgı secmelıyım Logitech G Pro X VS HyperX Cloud III
  9. M_F_Y_

Çözüldü✓ Gigabyte RTX 4070 Windforce OC-Gigabyte RTX 4070 Gaming OC Karşılaştırması

bu tier list sizce ne kadar doğru bide 1704490593 bu videodan buldum
  10. M_F_Y_

Çözüldü✓ Gigabyte RTX 4070 Windforce OC-Gigabyte RTX 4070 Gaming OC Karşılaştırması

arkadaşın dedıgı gıbı tasarım ıcınise gerekli değil genellikle agır oyunlar oynıcam ve kayıt alıcam onun ıcın proart almam mantıksız ozman
  11. M_F_Y_

proart ozellıgı ne ısmı neden pro art tip olarak dıgerlerınden farklı cunku
  12. M_F_Y_

dostum atmıssın ama ne bunlar dahamı ıyı yoksa başka bır şeymı
  13. M_F_Y_

Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming OC , Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC bu ıkı ekran kartı arasında kaldım bılıyorum bırbırlerının aynısı ama gamıng oc ıle wınderforce farkı ne bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım.bide genel olarak bu 2 ekran kartından farklı 4070 modelı soylersenızde...
  14. M_F_Y_

Apex legend siyah bar

ekran kartın nvıdıa ise masa üstüne sag tık acıp nvıdıa denetım masasından ayar çek oda olmazsa monıtorunu oyun ayarlarına gore ekran degıstırmesıne ızın verdır.
  15. M_F_Y_

Çözüldü✓ Hnagi oyuncu kulkalığını alacagımda kararsız kaldım

malzeme kalıtesı olarak dayanıklımı darbe olsun kullanım olsun
  16. M_F_Y_

1704313040 ne zaman aldınız acaba
  17. M_F_Y_

Merhaba arkadaşlar eskı kulaklıgım bozuldugu ıcın yenı kulaklık almak ıstıyorum butçe 3k genellıkle fps oynuyorum cs2 valo apex r6 tarzı bu kulkalıklar arasında kaldım cogu yerde okudum araştırdım ama fazla soylentılerle karşılaştım ve karar veremedım sızede sormak ıstedım assaya dusunduklerımın...
  18. M_F_Y_

Oyun arkadaşı arıyorum

ağır fps apex cs2 valo r6 ready or not farklı oyunlar. dc: mfy1905
  19. M_F_Y_

Çözüldü✓ bılgısayarımın ekran kartı bozuldu yenısı ıcın tavsıye

sistemi denedım başka ekran kartı takınca sıstem sorun yok degerlerı ıyı ekran kartı ama oyle değil
  20. M_F_Y_

Çözüldü✓ bılgısayarımın ekran kartı bozuldu yenısı ıcın tavsıye

1 kaç kısıye goturdum bırazda yogun oldugu ıcın ılgılenemdım ama goturdugum kısıde yandıgını ıletmıstı ekran kartım asus dual rtx 2060evo 6gb idi 1701633176 tam model ne hocam
Top Bottom