Neler Yeni

Çözüldü✓ Gigabyte RTX 4070 Windforce OC-Gigabyte RTX 4070 Gaming OC Karşılaştırması

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming OC , Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC bu ıkı ekran kartı arasında kaldım bılıyorum bırbırlerının aynısı ama gamıng oc ıle wınderforce farkı ne bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım.bide genel olarak bu 2 ekran kartından farklı 4070 modelı soylersenızde olur butcem maks 25k.
4070ler içinde alabileceğin en kötü kart Windforce dur. Onun yerine dandik 2 fanlı model alsan daha iyi. Aynı değil ikisi yani. Gaming OC daha iyi. Yine de 4070'e hele o kartlara 25k vs verilmez. 21 üstü 4070 için pahalı bence 19-20 üstü pahalı da abartılı fiyatlar.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Gigabyte GeForce RTX 4070 Gaming OC , Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC bu ıkı ekran kartı arasında kaldım bılıyorum bırbırlerının aynısı ama gamıng oc ıle wınderforce farkı ne bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım.bide genel olarak bu 2 ekran kartından farklı 4070 modelı soylersenızde olur butcem maks 25k.

ılk ıkısı 2 yıl sorun olursa dırekt degısım sozuyle verılıyor. Dıgerı zaten asus. 25k cıksaydım(Ben de alacagım. 21klık cıft fqanlı alacagım butce dolaylı.) asus alırdım. net ve temız marka.

Gif Man

80+ Gold

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

dostum atmıssın ama ne bunlar dahamı ıyı yoksa başka bır şeymı

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm
Gigabyte ekran kartlarında Windforce ve Eagle giriş seviye ekran kartlarıdır Gaming ise orta seviyede bir karttır Asus TUF ve MSI Gaming X'e denk denilebilir. Ekran kartı olarak benim gözümde gerçekten başarılı bir marka bir tek yazılımından nefret ediyorum. PNY XLR8'de güzel bir modeldir soğutma konusunda başarılı. Galax ise beyaz tercih edeceksen alabilirsin benim tercihim muhtemelen yazılımını ne kadar beğenmesem de Gigabyte olurdu

Gif Man

80+ Gold
Gigabyte ekran kartlarında Windforce ve Eagle giriş seviye ekran kartlarıdır Gaming ise orta seviyede bir karttır Asus TUF ve MSI Gaming X'e denk denilebilir. Ekran kartı olarak benim gözümde gerçekten başarılı bir marka bir tek yazılımından nefret ediyorum. PNY XLR8'de güzel bir modeldir soğutma konusunda başarılı. Galax ise beyaz tercih edeceksen alabilirsin benim tercihim muhtemelen yazılımını ne kadar beğenmesem de Gigabyte olurdu
Bütçe Artıyorsa Benim Tavsiyem Bu Olurdu .

Harici PNY Tercih Edilebilir Ben Bile Bile Gigabyte Almazdım .

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe Artıyorsa Benim Tavsiyem Bu Olurdu .

Harici PNY Tercih Edilebilir Ben Bile Bile Gigabyte Almazdım .

proart ozellıgı ne ısmı neden pro art tip olarak dıgerlerınden farklı cunku

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
slm
proart ozellıgı ne ısmı neden pro art tip olarak dıgerlerınden farklı cunku
ProArt serisi genellikle tasarımla uğraşan kişiler için üretiliyor o yüzden biraz daha sade ve minimalist bir tasarım var. Genellikle oyunlar için üretilmemiş bir kart olduğu için sessizlik biraz daha ön planda tutuluyor. Şahsi tercihim PNY'den yana olur 21 bine böyle güzel bi ekran kartı güzel bir tercihtir benim için. Ekstra gidip 4-5 bin TL biraz fazla geliyor bana.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Gif Man

80+ Gold
ProArt serisi genellikle tasarımla uğraşan kişiler için üretiliyor o yüzden biraz daha sade ve minimalist bir tasarım var. Genellikle oyunlar için üretilmemiş bir kart olduğu için sessizlik biraz daha ön planda tutuluyor. Şahsi tercihim PNY'den yana olur 21 bine böyle güzel bi ekran kartı güzel bir tercihtir benim için. Ekstra gidip 4-5 bin TL biraz fazla geliyor bana.
ProArt Premium Kalitede Hocam Bence ROG , TUF Serisi Gibi .

Fiyat Konusuna Gelince Bencede PNY Varken Uçuk Rakamlar Vermeye Gerek Yok .

M_F_Y_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Furkan
ProArt Premium Kalitede Hocam Bence ROG , TUF Serisi Gibi .

Fiyat Konusuna Gelince Bencede PNY Varken Uçuk Rakamlar Vermeye Gerek Yok .
arkadaşın dedıgı gıbı tasarım ıcınise gerekli değil genellikle agır oyunlar oynıcam ve kayıt alıcam onun ıcın proart almam mantıksız ozman

Top Bottom