Arama sonuçları: *

• Users: F7hm
  • Order by date
  1. F

Bu iki cihaz arasında kaldım aradaki farka degermi?

Çok teşekkürler bilgi için başınızı agrıtmak gibi olmasın ama işlemci arasında hangisi daha verimli acaba, birde pahalı olan cihaz 144 hz diyor bu basit olarak nedir.
  2. F

Ekran kartının performansının benzer oldugunu söyleyen bir video izlemiştim ama bu dediginiz özellikler hakkında bilgim de yok arastıracagım hemen. Yuzde 30 iyi olan kısım acaba işlemci ilemi alakalıdır.
  3. F

Merhabalar arkadaslar bu iki cihaz arasında kaldım aradaki fiyat farkına degermi acaba autocad,office gibi programlar kullanıyorum. Arada fm serisi , cs go ve valorant gibi oyunlarda oynuyorum. Çok anlayamıyorum maalesef taksit avantajından ötürü bu siteden baktım makinelere yardımcı...
  4. F

14-18k arası laptop önerisi

ARKADASLAR MALUM DOLARDAKİ HAREKETLİLİK FİYATLARA HEMEN YANSIDI. 18K YA VİCTUS ALACAKKEN KACIRDIK MAALESEF SİZDEN RİCAM BU FİYAT ARALIGINDA GÜZEL BİR MAKİNE ÖNERİSİ ALMAKTIR KENDİM SU CİHAZI BULDUM DEGERLENDİRİP VARSA ÖNERİLERİNİZ İLETİRSENİZ SEVİNİRİM. YENİ KAMPANYALAR OLURMU BEKLEMEK...
  5. F

Hp laptop da işlemci sorunu

Merhabalar, HP 14-BS104NT 2PL95EA INTEL® İ5-8250U 1.6GHZ 8GB 256GB SSD RADEON 520 14" GOLD NOTEBOOK bu laptopda bir sorun yaşadım. Bilgisayar tamircisi sorunun işlemci oldugunu soyledi ve bunu yapamayacagını iletti bu problemi nasıl cozerim suan cihaz hiç açılmıyor. Tamir edilebilirmi ya da...
  6. F

Bilgisayar yenileme için yardım.

youtube felan izleyip kurarım diye dusunuyorum ama bios falan anlamıyorum gene veriyim bi kontrol ederler. 1656154846 bios tan korkuyorum acıkcası bisi cıksa anlamam diye
  7. F

m2 ssd yide aldım hepsi 4055liraya mal oldu bana sayenizde tesekkürler. Bilgisayarcı windows kurması ile 150 lira dedi kazıklıyor beni biraz :D
  8. F

işlemciyide aldım hersey tamam gibi 1 tane m2 kaldı onuda alıp makineyi kurduracaz cok şukur. elimdeki shp v2 650w lık guc kaynagı da kafamı kurcaladı acıkcası bunuda degistiriyimmi yoksa bu ürün işimi gorurmu acaba ? kutusunda 80 plus felan yazıyor ama guvenli degilse degistirebilirim.
  9. F

Xigmatek ti pure Black edition 700w mis modelide . 10 sene falan gitti sonra patladı bu. 1656150015 Sadece işlemci kaldı diğerlerini aldım sagolsun arkadaş yardımcı oldu. Bu islemcide kutusuz ve fansiz diyor o yüzden almadım kararsız kaldım. 1656150199 Hakkını helal et baya yardımcı oldun...
  10. F

5-6 ay once aldim bu guc kaynagini daha onceki xigmatekti patlamisti . Bu guc kaynagi ile de anakart gitti. Elektriktede bir sorun olabilir bizim.Güç kaynağı öneriniz varmi acaba ? 1656149302 Birde m2 ssd aliyimmi bu sisteme fark olurmu oyunlarda falan. Fm ile cs go oynuyorum sadece.
  11. F

⁷ Ramlaride aldım teşekkür ederim. Sadece işlemci kaldı soğutucu ile 105f mi yoksa 100f mi kararsız kaldım acikcasi. Soğutucu öneriniz varmi 105f için.
  12. F

https://www.hepsiburada.com/silicon-power-xpower-turbine-16gb-2x8gb-ddr4-3600mhz-cl18-oyuncu-ram-sp016gxlzu360bda-p-HBCV00001269QU +100 liraya 3600 mhz si de var degermi acaba yoksa 3200luk dahamı mantıklı . Birde işlemcinin yanında sogutucu yok galiba onun için öneriniz varmı yoksa 10100f...
  13. F

teşekkürler anakartı alıyorum hemen 4 tane kalmıs zaten kaçırmayalım.
  14. F

2012 yılında toplamıstım amd işlemci idi. Bilgisayarcı arkadas uygun anakart bulunmaz dedi bende ramları felan sattım kendisine. 1656112326 https://www.vatanbilgisayar.com/msi-b560m-pro-intel-b560-soket-1200-ddr4-5200mhz-oc-m-2-anakart.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel...
  15. F

Merhaba arkadaslar bilgisayarımın anakartında çip sorunu oldu ve çalışmıyor maalesef tamiri de mümkün degilmiş. Yeni birkaç parça alıp makinemi yenilemek istiyorum. Şu ürünleri şectim ama sizden yardım istiyorum bu ürünler uyumlu mu? ya da ekleyip degiştirebilecegim parçalar varmı. Anakart ...
Top Bottom