Neler Yeni

Bu iki cihaz arasında kaldım aradaki farka degermi?

F7hm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
vefa berat
Merhabalar arkadaslar bu iki cihaz arasında kaldım aradaki fiyat farkına degermi acaba autocad,office gibi programlar kullanıyorum. Arada fm serisi , cs go ve valorant gibi oyunlarda oynuyorum. Çok anlayamıyorum maalesef taksit avantajından ötürü bu siteden baktım makinelere yardımcı olabilirseniz sevinirim.

F7hm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
vefa berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değer. Yüzde 30 daha iyi ve Ray Traycing, DLSS özelliği var
Ekran kartının performansının benzer oldugunu söyleyen bir video izlemiştim ama bu dediginiz özellikler hakkında bilgim de yok arastıracagım hemen. Yuzde 30 iyi olan kısım acaba işlemci ilemi alakalıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Erdem Karakaya
Ekran kartının performansının benzer oldugunu söyleyen bir video izlemiştim ama bu dediginiz özellikler hakkında bilgim de yok arastıracagım hemen. Yuzde 30 iyi olan kısım acaba işlemci ilemi alakalıdır.
Sadece GPU olarak değerlendirdim. Benim tavsiyem RTX al teknolojinin gerisindede kalmamış olursun ve DLSS özelliğinide açtığında bariz yüksek bir fark oluyor.

F7hm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
vefa berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece GPU olarak değerlendirdim. Benim tavsiyem RTX al teknolojinin gerisindede kalmamış olursun ve DLSS özelliğinide açtığında bariz yüksek bir fark oluyor.
Çok teşekkürler bilgi için başınızı agrıtmak gibi olmasın ama işlemci arasında hangisi daha verimli acaba, birde pahalı olan cihaz 144 hz diyor bu basit olarak nedir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,070
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom