Arama sonuçları: *

1. ahmetuludag

6000 TL'ye kadar üniversite için laptop önerisi

Bütçeyi 8-9'a kadar zorlayabilirim
  2. ahmetuludag

6000 TL'ye kadar üniversite için laptop önerisi

Merhaba reisler, sosyoloji okuyorum ve genelde slaytlardan falan ders işleniyor. Ayrıca kampüste çok boş zamanım oluyor. Ders çalışmak için bir laptopa ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.
  3. ahmetuludag

600 liraya kadar klavye önerisi

Hocam tamam çıkabilirim o bütçeye ama yaptığım araştırmalardan dolayı biraz tırsıyorum Gamepower'dan. Calyspo modeli bir sıkıntı çıkarır mı acaba? 1668109219...
  4. ahmetuludag

Bütçeyi gerçekten zorlamam gerekiyor bunun için.
  5. ahmetuludag

Emin misiniz hocam? Ben de onu düşünüyordum ama Gamepower ürünlerini genel olarak kötülediklerini gördüm, Gamepower JIN 7.1 kulaklığını kullanıyorum 1,5 yıldır bir sorun çıkarmadı ama markaya karşı bi ön yargı oluştu içimde. 1668084597 O model de çok hoşuma gitti fakat dediğim gibi bütçe şuan o...
  6. ahmetuludag

Biraz araştırma yaptım ve seçenekleri eleyerek aşağıda belirttiğim üç klavyeyi buldum. Fakat hangi klavyeye baksam hep bir kötü yorum var, karar veremediğim için yardımınızı istiyorum. Lütfen bütçenizi biraz arttırırsanız gibi şeyler yazmayın, bütçem 600 lira...
  7. ahmetuludag

200 - 500 TL arası klavye önerisi

Kronik sorunlarından dolayı birçok klavyeyi es geçiyorum zaten. Yoksa dediğiniz markalardan beğenmiştim. 1667720279 Bütçem aslında 1,500 ama klavyeye 500'den fazla vermek istemiyorum, işini görecek ve bozulmayacak bi şey olsun yeterli.
  8. ahmetuludag

200 - 500 TL arası klavye önerisi

Şuan kablosuz klavye kullanıyorum ve elime küçük geliyor. Bu fiyat aralığındaki, önerebileceğiniz klavyeleri bekliyorum. Hoşuma giden hangi klavyenin yorumlarına baksam hep bir sıkıntısı oluyor.
Top Bottom