Arama sonuçları: *

• Users: lgnck
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. lgnck

İnstagramdaki tüm reelsleri indirmek (TOPLU)

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.İlk defa konu açtım o yüzden yanlışsa söyleyin lütfen. İnstagramdaki istediğiniz profilin tüm reelsleri tek seferde toplu şekilde (ücretsiz) indirebilirsiniz. Bu ne işe yarar ? Seçeceğiniz kanalın videolarını tek seferde...
  2. lgnck

Sistemim ne kadar eder ?

Sistemi satacağım.Ama 2. el de ne kadar eder bilmiyorum.Yardımcı olucak varsa sevinirim.Kasa ve aksesurların ayrı ayrı fiyatını yazarsanız sevirinim. Anakart : ASUS B560M-P-SI 5000(OC) DDR4 M.2 mATX 1200P İşlemci: INTEL CORE i5-10400F 2.9GHz 12MB 1200p 10.Nesil Ram : 8 GB CORSAIR DDR4...
  3. lgnck

Yardım Takasla Ekran Kartı Nerden Alabilirim

Soru başlıkta İst içi varsa bildiğiniz yardımcı olabilir misiniz
  4. lgnck

Fifa 22 Oyun içi aksiyonlar

Merhabalar, Fifa 22 de pro clubs oynarken takımıma gelen ve ya karşı takımdaki oyuncular oyun içindeyken örneğin takım arkadaşı müsait pozisyondayken pas atmayıp vurduğunda "niye pas atmıyorsun" dercesine oyun içi el kol hareketleri yapıyorlar.Bunu internette nasıl araştıracağımı da...
  5. lgnck

Yardım Asus Rog Strix G15 Şarj aleti takınca ekran gidip geliyor.

Merhaba arkadaşlar, Yeni aldığım Asus rog strix g15 model laptobu şarja takınca ekran 1 saniye siyah oluyor sonra tekrark geri geliyor.Aynı şekilde takılıyken şarj kablosunu çekince ekran 1 saniye siyah olup geri geliyor.Arkadaşımla aynı cihazı aldı benle beraber onda öyle bir sorun yok.Neden...
  6. lgnck

Sporcular için shake tarifi

Merhabalar, Yaklaşık 1 aydır fitness yapıyorum.Sabah kahvaltı olarak her gün kendime shake hazırlıyorum.Bu shake sizce doğru mu yani içinde eksi veya artı olarak ne olabilir? Bu konuda bilgi sahibi olanlar yorum yaparsa sevinirim.Boyum 1.84 , kilo 80 , yağ oranım %13.Yarışmalara katılmak gibi...
Top Bottom