• lgnck
      23 Kasım 2023 de Hepsiburada üzerinden alınmıştır.(20 ay daha garantisi var) Jelatinleri dahi üzerinde duruyor.Günde 1-2 saat laptop bağlayıp kullandım...
      • 03_Legion_R25i-30_Front_Normal_Position_20230816063043421.jpg
    • lgnck
      lgnck, Öneri 2.El PS4 PRO ürün Alımı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Ben bu ps4'ü arkadaşdan 3.5k ya almıştım.İş yerinde ki arkadaş kullanmıyormuş hatta sen 3k ver yeter falan demişti de 3.5 verdim ben.Bu da o tarz olabilir...
    • lgnck
      lgnck, Öneri 2.El PS4 PRO ürün Alımı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Dolapta bildiğim kadarıyla kesinti çok fazla.Yani güvenip önce parayı yolla diycem bu devirde sıkıntı.Ben bilgisayarımı satarken adam parayı atmıştı ben de...
    • lgnck
      lgnck, Yardım Gpon internet için router önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kalmaz hocam.Bende atlantis 1000 kullanıyorum kendi modemlerini kullanıyorum.2 eth 3-4 wifi cihazı bağlı hiç sıkıntı olmuyor.Bence yetecektir sanada.
    • lgnck
      lgnck, Bu laptopda ki WUXGA DOS nedir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      İnternetten baktığımda şu sonuç çıkıyor. "WUXGA" terimi bir ekran çözünürlüğü standardını ifade eder. "WUXGA" terimi "Wide Ultra Extended Graphics Array"...
    • lgnck
      lgnck, Nvidia g-sync nedir ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam sözlü olarak değil de video izlersn daha iyi anlarsın.Örnek olarak bunu bulabildim.https://www.youtube.com/watch?v=MKwZ5ETWkqw
    • lgnck
      lgnck, Yardım Gpon internet için router önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Merhabalar hocam,verdiği hocam zaten hızı desteleyen bir modem olacaktır.Ekstra bir cihaz almana gerek yok.Tahminim kabloluda 900 küsür alırsın,wifi da ise...
    • lgnck
      Merhaba arkadaşlar, Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.İlk defa konu açtım o yüzden yanlışsa söyleyin lütfen. İnstagramdaki istediğiniz...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,198
Üyeler
140,615
Son üye