Arama sonuçları: *

1. Gokratos

Yeni bilgisayar, mikrofon ve ses sorunu.

Buyrun hocam
  2. Gokratos

Yeni bilgisayar, mikrofon ve ses sorunu.

Arkadaşlar selamlar. Yeni kasa aldım. Mikrofonlu bir kulaklığım var. Kasaya bağladığım zaman ses geliyor fakat mikrofon çalışmıyor. Kulaklığı takınca "Hat girişi-Mik Girişi-Kulaklık Girişi" diye 3 seçene çıkıyor. Kulaklık girişi yapıyorum. Kaç saat uğraştım bir türlü çözemedim. Biraz karışık bu...
  3. Gokratos

İnce Hesaptan yanlış ürün ve başkasının kasası geldi !!!

Benzer durum yaşayan yok mu hiç ? Bi tek benim başıma gelmiş olamaz ya :)
  4. Gokratos

Pazartesi günü çözüm yoluna gitmezlerse ilk işim o olucak zaten. Dünya para veriyoruz, dünya bekliyoruz sonucu böyle oluyor.
  5. Gokratos

Valla hocam faturalar var,tutanak var, yasal olarak olması gereken her şey var. Pazartesi günü bu durumu hızlıca düzeltme yoluna gitmezlerse hem incehesap hem yurtiçi kargoyu (lanet olsun silinip gitmediler şu ülkeden) tüketici hakem heyetinden tut da bütün yasal kanallara şikayet ederim :)
  6. Gokratos

Valla hocam benden 3 gün önce bir arkadaşımın siparişi geldi. Gayet eksiksiz sıkıntısız eline ulaştı. Ama insanın başına benimki gibi talihsiz bi olay gelince pek de iyimser olamıyor. Problem yurtiçi kargoda veya incehesapta. İkisinden birisi karıştırmış. 1587254567 Hocam benimkinde kutunun...
  7. Gokratos

Hocam gelmedi sayılır zaten,geldiği gibi geri gitti :) Umarım mağduriyetim giderilir. İşi yokuşa sürmezler. Tutanak da tutuldu artık bekliyorum pazartesi ne cevap vercekler çok merak ediyorum. 1587253385 Arkadaşlar buna benzer bir olay yaşayan yok mu hiç yahu ?
  8. Gokratos

Haklısın. Çok etkiledi. 100-200 liralık bir ürün olsa inan bu kadar canım sıkılmazdı. Dünya para verip alınca ve 11 gün bekleyip sonucu böyle olunca insanın acayip canım sıkılıyor.
  9. Gokratos

İyi geceler arkadaşlar. 08.04.2020 tarihinde incehesap.com dan satın aldığım ürünler 17.04.2020 tarihinde Yurtiçi Gülbağ Şubesine Aydın Efeler şubesine gönderilmek kargoya verilmiş. 3 adet paketim vardı. Bir tanesi monitör, bir tanesi bilgisayar kasası diğeri ise parçaların kutuları ve ekran...
  10. Gokratos

2,5- 3bin arası tablet tavsiyesi ?

Güzel arkadaşım açtığım konudan tabletlerle alakalı pek fikrimin olmadığı belli değil mi ? 40 çeşit ipad var. Yok mini yok air yok 3. nesil 5.nesil bilmemkaçıncı nesil.
  11. Gokratos

2,5- 3bin arası tablet tavsiyesi ?

Selamlar arkadaşlar. 2,500-3,000 TL arası tablet tavsiyelerinizi rica edeceğim. Arayüzün kolaylığı ve kullanması androide göre nispeten kolay olduğu için Apple öncelikli tercihim. Anneme alacağım zaten tv,dizi,sosyal medya,internet sitelerinde gezinmek için kullanacak. Muhteşem oyun performansı...
  12. Gokratos

İncehesap zam zam zam.

Arkadaşlar 4 gün önce açtığım başlıkta da belirttiğim gibi ne indirim geldi ne başka bir şey :) Şu anda dolar 6.70. Başlığı açtığımda 6.77 idi. Bu arada bahsi geçen kasaya 200 tl daha zam geldi. Dolar düştü,indirim yok ? Fırsatçılıktan başka bir şey değil...
  13. Gokratos

İncehesap ödeme sorunu

Hocam banka kartından nakit çektireceğim zaten. Ama kabul etmiyor.
  14. Gokratos

İncehesap zam zam zam.

Valla dolar artsa da köpek gibi talep var ki adamlar cayır cayır zammı saniyesinde koyuyor. Bunlar parçaları dolar 6.75 iken almadılar ya.
  15. Gokratos

İncehesap zam zam zam.

https://www.incehesap.com/pch-s-class-1-0-pc-hocasi-gaming-pc-fiyati-45066/ Şu kasaya 3 günde 400 lira zam geldi. 5 dakika önce 100 lira zam yaptılar :) Dolar artınca anında zamı yapıştırıyorlar. Dolar biraz da olsa düşünce indirim yapacaklar mı göreceğiz.
  16. Gokratos

Donanım Arşivi Yeni Sistem

Hangi sistem olursa olsun kendimi enayi gibi hissediyorum. 3 ay önce 5k olan kasalar şimdi 6.5 7k bandında geziyor. Ekonomi içler acısı. Aklıma donanım haberdeki vatandaş geliyor. "Dolar 1.7 olmuş bu devirde bilgisayar alınmaz."
  17. Gokratos

İncehesap ödeme sorunu

Selamlar arkadaşlar. İncehesaptan monitör ile beraber 8.7klık bir alışveriş yapıcaktım. Çoklu kredi kartından 6ksını peşin geri kalanını 2 taksit yaptırmayı düşünüyordum. Fakat banka kartları (debit) kartlarla alışveriş yapamıyormuşuz. Çoklu kredi kartı seçeneğinde illa kredi kartı olması...
  18. Gokratos

RTX 2060 Mı Yoksa RX 5600 XT Mi Daha Performanslı?

RX 5600 daha performanslı ama yukarıda arkadaşın paylaştığı görselde de görüldüğü üzere arada ahım şahım bir fark yok. Ama RX 5600 10-15 derece daha yüksek sıcaklıkta çalışıyor. RTX 2060 60-70 derecelerdeyken RX 5600 75-80 derecelerde çalışıyor. O yüzden tercihim RTX 2060.
  19. Gokratos

7000 TL'ye bu sistem alınır mı ?

İnşallah görürüz hocam :D :D
  20. Gokratos

7000 TL'ye bu sistem alınır mı ?

Hocam haklısınız RX 5700 XT daha iyi bir kart ama rx 5700 xt çok sıcak çalışıyor 2070e kıyasla. İnternetten test videolarını izledim sıcaklık olarak aralarında 13-15 derece var. O yüzden onu almaktan vazgeçtim.
Top Bottom