Arama sonuçları: *

1. T

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Bu sisteme SSD eklenebilirmi? eklenirse 1 TB marka model tavsiye varmı
  2. T

Gaming gen tr bu gün geldi ama yanlış

Bende Intel sistem istemiştim bana da AMD sistem geldi biraz araştırdım çok da fark olmadığını anladım bu nedenle iade ıvır zıvır işlerle uğraşmamak için iade etmedim ama hala fatura kesemediler üç gündür sürekli mesaj yoluyla irtibat kurmaya çalışıyorum
  3. T

Gaming Gen Tr Rezilliği

Bence ellerinde hangisi varsa onu yolluyorlar plan program yok ya tutarsa hesabı, ben artık uğraşmak istemediğim için kabullendim bu durumu geri göndermeyeğim
  4. T

AMD rx 6600 Ekran kartı yardım acil

Teşekkürler kardeşim
  5. T

1658765100 Herkese çok teşekkür ederim hallettim sağolun
  6. T

Evet var ikisini birlikte mi takacağım 1658764681 Teşekkür ederim
  7. T

Donanım arşivi yeni sistemi geldi ekran kartını taktım bu ekran kartına güç kaynağından bir kablo takılıyormu ben bulamadım boşta kablolar 6 pinli ekran kartı 8 pin monitöre görüntü gelmiyor
  8. T

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Intel sistemi aldım bugün kargodan AMD li sistem çıktı
  9. T

GamingGenTR DA GT2 Sistemi Halen Kargoya Vermedi Bekliyorum

Sistem geldi ancak ben intel istemiştim AMD sistemi geldi böyle kalacak uğraşmayacağım artık iade ıvır zıvır ile ama ders oldu bu bana bir daha böyle işlere girmem tek tek kendim alır istediğim gibi toplarım.
  10. T

Gaming Gen Tr Rezilliği

Arkadaşım AMD sistem kalsın dedi bu nedenle değişim ile uğraşmayacağım ama bir daha bu yolla sistem falan almam
  11. T

Gaming Gen Tr Rezilliği

Firma ile görüşmedim bilgisayar konusunda uzman bir arkadaşım var ona sistemleri gönderdim ondan gelecek cevaba göre hareket edeceğim çok fark etmez derse gönderme işi ile falan uğraşmam bu konu beni çok üzdü Vatanda hazır sistem vardı onu almadığıma pişman oldum
  12. T

Gaming Gen Tr Rezilliği

Bende Intel sistem almıştım bugün kargo geldi bana da AMD sistem yollamışlar
  13. T

GamingGenTR DA GT2 Sistemi Halen Kargoya Vermedi Bekliyorum

Gaming sitesinde ürünüm paketlendi görünmesine rağmen sabah kargo teslim edildi, mesaj geldiğinde eşimi uyarmıştım iyice kontrol et öyle al diye kutunun bir kısmı yırtılmış bana resmini attı kargocuya bununla ilgili tutanak tutup ürünü aldık kutu açıldığında kırık falan yok bu arada Beta oyun...
  14. T

GT-2 Sistemi KARGOYA VERİLMEYEN VAR MI

Bugün yazışma yaptım görevli bugün kargoya verilecek dedi ancak kargo falan yok kaç gün oldu firma sanki fabrika kuruyor
  15. T

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

Abdullah bey erken yayınlarsanız çok iyi olur
  16. T

Bayramdan sonra yeni DA F/P sistem 🔥

Son story de fiyat kısmı kapatılmış bence fiyat güncellemesi oldu
Top Bottom