Neler Yeni

GamingGenTR DA GT2 Sistemi Halen Kargoya Vermedi Bekliyorum

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Hayir gelmedi. Bu anakart ve kasa degisikligini sordugumda kargomun ne zaman cikacagini da sordum. Bana kargomun ciktigini soyleyip takip numaramip verdiler oradan baktim
anladım teşekkürler

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
anladım teşekkürler
Sinirlerim bozuldu hocam valla ya her dakika anakart degisikligi kasa değişikliği cikanlar var ayni sey umarim bana da olmaz sıkıldım artik 1 haftadir bu sistem icin uğraşıyorum. Bir de geri dondurme sureciyle ugrasmak istemiyorum ya

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Sinirlerim bozuldu hocam valla ya her dakika anakart degisikligi kasa değişikliği cikanlar var ayni sey umarim bana da olmaz sıkıldım artik 1 haftadir bu sistem icin uğraşıyorum. Bir de geri dondurme sureciyle ugrasmak istemiyorum ya
dostum benimde kafama takılan o. Kargoya bile verilmedi ve faturamdaki ürünler gelmez ise tekrardan iade süreci olacak felan ohohoh uzun iş. Ve faturadaki ürünleri verme taraftarı değiller onun yerine iade alma taraftarı anladığım kadarıyla.
Yani asgari ücret 5.5 k millet 2 ay boyunca yemeden içmeden para biriktirse 2 ayda alabiliyor bunu. Abdullah bugün tersledi zaten beni vallahi şaşırdım.
şöyle bir hesap yapsak 900 stok var x 10.000 TL den 9 Milyon TL yapar ve bundan illaki yüzdelikte olsa bi dilim alım Abdullah %1 bile alsa 90.000TL yapar.Yani hakkıdır daha fazlasını da hakediyor ama bizleri asgari ücretle geçinip bişe yapanların hakkını korumasını beklerdim.

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
dostum benimde kafama takılan o. Kargoya bile verilmedi ve faturamdaki ürünler gelmez ise tekrardan iade süreci olacak felan ohohoh uzun iş. Ve faturadaki ürünleri verme taraftarı değiller onun yerine iade alma taraftarı anladığım kadarıyla.
Yani asgari ücret 5.5 k millet 2 ay boyunca yemeden içmeden para biriktirse 2 ayda alabiliyor bunu. Abdullah bugün tersledi zaten beni vallahi şaşırdım.
şöyle bir hesap yapsak 900 stok var x 10.000 TL den 9 Milyon TL yapar ve bundan illaki yüzdelikte olsa bi dilim alım Abdullah %1 bile alsa 90.000TL yapar.Yani hakkıdır daha fazlasını da hakediyor ama bizleri asgari ücretle geçinip bişe yapanların hakkını korumasını beklerdim.
Benim abdullah abiden su an tek istegim (yapti mi bilmiyorum yapmis olabilir) niye boyle durumların yasandigini sorgulamasi ve surecin nasil devam edecegi bu bilgi olsa kafam cok rahatlar canli destek hic bir sekilde net bir sey soylemiyor

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Abdullah abi senin hakkını korumadı mı ? Pazartesi günü olması lazım ilk konu açtığın zaman 15-20 dakika sonra konuyu siteye ilettiği hakkında mesaj attı foruma ve siz ondan sonra site tarafından arandığınızı bir sorun olmadığını söylediniz ve Abdullah abiye teşekkür etmiştiniz.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Abdullah abi senin hakkını korumadı mı ? Pazartesi günü olması lazım ilk konu açtığın zaman 15-20 dakika sonra konuyu siteye ilettiği hakkında mesaj attı foruma ve siz ondan sonra site tarafından arandığınızı bir sorun olmadığını söylediniz ve Abdullah abiye teşekkür etmiştiniz.
Dostum süreci hızlandırdı , teşekkür ederim tekrardan. Hak korumalık bişey yok ortada benim param 17.51 de karşı tarafa gitmiş banka onayım var , elimde dekont var , kredi kartı 1 aylık ekstre doküman var. Hepsinde de para gönderdiğim belli ve şirkette onayladı sonradan paranın o tarafa gittiğini. 3 gün sonra olsada onayladılar.
Sorun şu ki ben ilk gün 17.51 de sipariş ediyorum ve ilk stoklardan oluyor. Tarafıma çarşamba günü kargolanacağı söyleniyor ve bugün olmuş halen kargoya verilmemiş paketim. Kargo elime ulaşınca içeriğini bilmiyorum yorumları sende görmüssündür faturada yazan ürünler gitmiyormuş.
eğer farklı bir ürün gelirse de değişim yapılmayacağı stokların bittiği para iadesi olacağı söyleniyor.
biz burda 2 hafta paramızı hiçe bağlamış olacağız yani. 1 kez değil 3 kez mağdur ediliyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim abdullah abiden su an tek istegim (yapti mi bilmiyorum yapmis olabilir) niye boyle durumların yasandigini sorgulamasi ve surecin nasil devam edecegi bu bilgi olsa kafam cok rahatlar canli destek hic bir sekilde net bir sey soylemiyor
Dostum adam tabii ki bizim şikayetlerimizi dile getirmiştir karşı tarafa ama 3 - 5 kişi değil sonuçta 10larca kişi üstüne gidiyoruz adamın o da bunaldı büyük ihtimal ters cevaplar veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
abdullah çakmak
Şimdi anakartlarda mi farkli gelicek şaka gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
"eğer farklı bir ürün gelirse de değişim yapılmayacağı stokların bittiği para iadesi olacağı söyleniyor."
bunu kim söyledi nerden geldi bu bilgi ? @Farukteke55
ben çünkü bu yüzden geri gönderdim gelen kargoyu ürünler yanlış diye.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
"eğer farklı bir ürün gelirse de değişim yapılmayacağı stokların bittiği para iadesi olacağı söyleniyor."
bunu kim söyledi nerden geldi bu bilgi ? @Farukteke55
ben çünkü bu yüzden geri gönderdim gelen kargoyu ürünler yanlış diye.
Aslında hiçbir problem yok zaten parçaların stokları sıkıntılı idi gaming gen hepsine aynı parçaları yazmış geçmiş gibi gözüküyor tabi bu gaming gen in hatası.

İade talebi açın tüm iadelerinizi onaylamaları için rica edeceğim bunu da yaparım konu kapanır. Ama yok ben stok bahanesini dinlemem faturada yazan parçaları istiyorum dersen ne yapacağın belli = THH

Garantide sorun olur diyorsan o zaman da faturanın yenilenmesini talep edersin o da çözülür.

bunları başka bir forum konusunda abdullah yazdı

Tayfun64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tayfun Kandemir
Gaming sitesinde ürünüm paketlendi görünmesine rağmen sabah kargo teslim edildi, mesaj geldiğinde eşimi uyarmıştım iyice kontrol et öyle al diye kutunun bir kısmı yırtılmış bana resmini attı kargocuya bununla ilgili tutanak tutup ürünü aldık kutu açıldığında kırık falan yok bu arada Beta oyun diye bir firma gönderici büyük ihtimalle herkesin bu hafta içi kargoları teslim edilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
Arkadaşlar 1000 satış oldu tabii ki para kolay kazanılmıyor ama yoğunluğun olduğunuda hesaba katmak lazım.Ben mağazadan teslim olarak almama rağmen cuma günü ancak alabildim ve tahmin ediyordum 2 iş gününde olmayacağını. Üstelik daha ürünler gelmeden yanlış ürün gelecek falan diye tahminde bulup kriz yaratmakta bence daha kötü yapıyor durumu. Önce bir kargoya alıp bakmak lazım şahsen gittim kurdum bekleyenlere söyleyeyim her şeyi test etmişler bir tek bios güncelledim o da 3 dk sürmüyor. Hız parça durumu falan süperdi.Çok büyük ihitmal sizinki de öyle gelecek. Aldığımız fiyata bakınca böyle fırsatlar yarattığı için hem @Abdullah Hacıgül hem gaming gentr 2 kez teşekkür ettim. Bu fiyata 1 hafta geç gelsin bence sorun değil :) He bu arada 1000 siparişten 1-2 tane elbet hatalı çıkabilir o da artık şans elektronik işi hep şans Amazon'dan alınca da olabilyor. Önemli olan sonra ki çözüm süreci

Tayfun64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tayfun Kandemir
Gaming sitesinde ürünüm paketlendi görünmesine rağmen sabah kargo teslim edildi, mesaj geldiğinde eşimi uyarmıştım iyice kontrol et öyle al diye kutunun bir kısmı yırtılmış bana resmini attı kargocuya bununla ilgili tutanak tutup ürünü aldık kutu açıldığında kırık falan yok bu arada Beta oyun diye bir firma gönderici büyük ihtimalle herkesin bu hafta içi kargoları teslim edilir.
Sistem geldi ancak ben intel istemiştim AMD sistemi geldi böyle kalacak uğraşmayacağım artık iade ıvır zıvır ile ama ders oldu bu bana bir daha böyle işlere girmem tek tek kendim alır istediğim gibi toplarım.

Top Bottom