Neler Yeni

GamingGenTR DA GT2 Sistemi Halen Kargoya Vermedi Bekliyorum

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
seninde kargoya verilmedi mi ?
yok ben başka bir sistem aldım ayın 19 unda , pazartesine testleri yapıp kargoya vereceklerini ilettiler , arkadaşın dediği gibi kampanya yapıldığı zaman çok fazla iş oluyor gecikmesi gayet normal

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
Benim de hala gelmedi hocam ama simdi dusunuyorum da haftaya kalmazsa normaldir 1000e yakin sistem var hepsinin teker teker kurulumu yapilip driverler guncellenip bios guncellenip win 10 kurup oyle gonderiyorlar ki bu sitenin o kadar calisani oldugunu dusunmuyorum hepsini yetistirmeleri bu kadar kisa bir surede cok zor ancak sordugumda gec kalan kargodan dolayi yaninda ek olarak hediye vereceklerini soylediler
Windows 11 kuruyolar diye biliyorum

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
yok ben başka bir sistem aldım ayın 19 unda , pazartesine testleri yapıp kargoya vereceklerini ilettiler , arkadaşın dediği gibi kampanya yapıldığı zaman çok fazla iş oluyor gecikmesi gayet normal
sen 19 unda aldın ya hani.
biz 15 inde aldık bugunde kargoya verilmezse bizede pazartesi gelecek.
Normal olsa bile aradığımızda gün vermemeleri gerekiyor o zaman.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Yaptıkları şeyin doğru olduğunu düşünmüyorum bende zaten aynı gün kargo da yapacaklarını söylüyorlar zaten . Normalden kasıt bu yapılan şeylere şaşırmıyorum bu kadar fazla stoğu bu kadar az elemanın kısa sürede yapma ihtimali yok . İletişim konusunda sonuna kadar haklısın bana göre de hayırlısı olsun artık.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Şöyleki 15 Temmuzda sipariş verildi. Parası ödendi.
Ben mağdur edildim ve Pazartesi günü komple o günü buna ayırdım.
4 - 5 kere bankayı bi o kadarda GemingGenTR ile görüştüm.
geçmiş olsun
Ve çarşamba gününe kadar kargolancağı söylendi ve bugun cuma.
her fırma böyle çok doğal
Müşteriye verilen değer ortada herhalde. Telefonda güzel konuşuyorlar ilgileniyolar ama verilen sözler yerine getirilmiyor.
Çarşamba günü kargoya verilecek olan ürün bugun oldu halen kargoya verilmedi.
Keşke kesin tarih verilmeseydi Çarşamba günü denilipte aradan 2 gün geçmiş olmasına rağmen sistem halen kargolanmamış olması da bir garip tabi.
Anlıyorum işleri yoğun ama kesin bir tarih veriliyor ise o gün o söz tutulmalıdır diye düşünüyorum.
haklısınız fakat dediğiniz gibi tek siz yoksunuz günler tutmayabılır
dediğim gibi size özel bir durum değil
hayırlı olsun sistem bu arada

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
geçmiş olsun

her fırma böyle çok doğal

haklısınız fakat dediğiniz gibi tek siz yoksunuz günler tutmayabılır
dediğim gibi size özel bir durum değil
hayırlı olsun sistem bu arada
tek ben yokum evet sistemi alanlar 1 haftadır bekliyor ve kargoya bile verilmedi halen. bu arada teşekkürler

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
tek ben yokum evet sistemi alanlar 1 haftadır bekliyor ve kargoya bile verilmedi halen.
tahmınımce yoğunluğu düzgün planlayamadılar ve altından kalkamadılar o yuzden sözler havada kaldı fakat şirket güvenilir sistemi gelenlerde var gelmeyende , sabırsızsınız biliyorum fakat ürün güzelce gelsin en önemlisi bu
bu arada teşekkürler
rica ederim iyi forumlar

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
tahmınımce yoğunluğu düzgün planlayamadılar ve altından kalkamadılar o yuzden sözler havada kaldı fakat şirket güvenilir sistemi gelenlerde var gelmeyende , sabırsızsınız biliyorum fakat ürün güzelce gelsin en önemlisi bu

rica ederim iyi forumlar
yani ellerinden geleni yapıyo olabilirler , yardımcı da oldular sağolsunlar ama denen söz yerine getirilmediği için konuyu açtım zaten. Çarşamba denildi kargolancak diye ama dediği günden 5 gün sonra kargolanacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
Arkadaşlar ben ilk stoktan alanlardanım ve gördüğüm kadarıyla istanbula olan gönderimler daha sonraya bırakılmış çünkü bununla ilgili konuda açmıştım herkes başka illerden almıştı benide günlerdir oyalıyorlar kargo çıkışı yapılacaktır diye salı gününden beri bugün saat 2 gibi mesaj geldi ve şuan kargolanmış görünüyor teslim tarihi pazartesiyi gösteriyor. Umarım sizlerin de bir an önce kargoya verilir.

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
dostum sen haklısın evet 1000 stok var ama aradığımda bana söylenen çarşamba yada en geç perşembe kargoya verileceğiydi.
Cuma günü oldu kargoya verilmedi. Bugunde verilmez ise Pazartesine kalacak ve benim elime Çarşamba günü geçecek.
12. Gün elime ulaşacak sencede biraz fazla değilmi
Haftaya kalirsa normal degil dedim zaten ben de sinirlenirim tabi o zaman

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç