Arama sonuçları: *

1. P

Sadece kamera için telefon değiştirilir mi? Alternatif bir şey kullanılabilir mi

yaptım hocam kamera baya değişti. sanırım bir süre daha bu telefonla devam edeceğiz.
  2. P

Sadece kamera için telefon değiştirilir mi? Alternatif bir şey kullanılabilir mi

Uygulamayı indirdim config dosyasını bulamıyorum
  3. P

selfie kamerası benim için o kadar önemli değil manzara çekeceğim yoğunlukla. 1711639710 Redmi Note 11
  4. P

işlemi biraz daha detaylı anlatır mısınız
  5. P

bütçem yaklaşık 30k ama yd ürünleri düşünüyorum
  6. P

Bunlar zaten en iyisi Bunlar alacak kadar param olsa bunu şuan düşünmüyor olurdum
  7. P

Şunu alacağım diye kafamda net bir model yok . Şuan xiaomi kullanıyorum
  8. P

Şuan kullandığım telefondan genel manasıyla memnunum (işimi görüyor, şarjı çok iyi gidiyor) ama kamerası güzel değil hem değiştirmek istiyorum ama sadece kamera için değer mi diyorum. Anlıyacağınız kafam baya karışık. Ne önerirsiniz. Ek soru Dxomarka güveniyor musnuz
  9. P

Yurtdisi iphone sim sorununu cozen cihaz.

O ne oluyor hocam ve bu cihazların ismi genel olarak ne?
  10. P

Yardım 25-30k arası laptop önerisi

Bütçem 25-30k. Uzun süre kullanacağım için soğutma sisteminin iyi olması gerekiyor. Laptopu Amd olarak almayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler.
  11. P

Laptop üçün uzun kullanımlık ssd önerisi

Merhaba Kullanmakta olduğum laptop için ssd alacağım Leonava idepad 510 kullanıyorum 400-650tl arasında önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom