Neler Yeni

Sadece kamera için telefon değiştirilir mi? Alternatif bir şey kullanılabilir mi

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Emir Acar
Cihazınız ne? Cihazınıza uygun gcam(google camera) yükleyip ayar dosyası kurunca stock kameraya göre çok daha iyi çekiyor. Oneplus 9 - K60 ve şuan S23u kullanıyorum hepsinde gcam kullanıyordum stock kameraya bi video çekmek için giriyorum

Palmfix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Faruk Bozkurt
Marka ile ne kullandığınızı tahmin edemeyiz hangi modeli kullanıyorsun telefondan beklentiniz nedir ? vlogger mısın seyahat mi edersin manzara fotoğrafçılığımı yaparsın portre mi çekersin vs vs?

En iyi kameralı cihazlar,
-Honor magic 6 pro
-Huwaei mate/p 60 ailesi
-Oppo find x7 ultra
-Apple 15 ailesi
-Pixe 8 pro
-Vivo x100 pro ( burada not düşmek istiyorum kesinlikle ilk 3 te olması gereken bir cihaz )
s24 ultra
vs....
Listeye dahil edilmeyen değişken diyafram 1 inç sensörlü xiaomi14 ultra modeli var oda ilk 5 e rahat girecektir.
selfie kamerası benim için o kadar önemli değil manzara çekeceğim yoğunlukla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonunun modelini söyler misin?

Google Cam denen kemara uygulaması var. Xiaomi telefonların yazılımlarındaki kameraların kalitesi bir süre sonra bozuluyor ve Xiaomi kullanıcıları Google Camera'yı telefonlarına indirip ardından Xiaomi telefonları için ideal olan Google Camera Config(ayar) dosyasını kameraya entegre ediyorlar ve Xiaomi'nin normal kamerasından daha iyi performans gösteriyor.
Redmi Note 11

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
selfie kamerası benim için o kadar önemli değil manzara çekeceğim yoğunlukla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 11
Telefonunla buraya giriyorsun. 3.yü indiriyorsun

1711640606709.png

Sonra buraya gelip kendi telefonun için olan Config dosyasını indireceksin. Sonra kamera uygulamasını kurduktan sonra kamerayı açınca "ayarlar" sekmesine gel CONFİG yazısına tıkla ve indirmiş olduğun Config dosyasını seçip entegre et.

Palmfix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Faruk Bozkurt
Telefonunla buraya giriyorsun. 3.yü indiriyorsun

Alıntıyı görüntüle

Sonra buraya gelip kendi telefonun için olan Config dosyasını indireceksin. Sonra kamera uygulamasını kurduktan sonra kamerayı açınca "ayarlar" sekmesine gel CONFİG yazısına tıkla ve indirmiş olduğun Config dosyasını seçip entegre et.
Uygulamayı indirdim config dosyasını bulamıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom