Arama sonuçları: *

1. Kyriex

yakin vakitte ram yukseltmesi yapmayi dusunuyorum

anakartim b550 m k suan kullandigim ramler gskill ripjawsin 2x8 3600mhzlik ramler ram yukseltmek istiyorum fakat gelecekte tekrar yukseltme ihtimalim oldugu icin 2x16 almayi dusunuyorum aklima takilan sey 2x16 ram aldigim zaman suanki ramlerimi kullanabiliyo muyum yoksa cikartmak mi zorundayim
  2. Kyriex

bazı oyunlarda xbox tuşları gözüküyor

çakma ps4 gamepadim var ama normalde x kare üçgen gözükmesi gerekirken A Y B tarzı gözüküyor oyunda tuşlar aynı oldugundan sorun yok ama gözüme batıyor değiştirebiliyor muyum bunu
  3. Kyriex

1900 kalorilik beslenme programi

benim gunluk kalori hesabim 1900 kusur cikti ama listelere baktim hangisi iyi bilmiyorum okula gidip geliyorum yemek olarak ne yapilirsa onu yiyorum fakat yag kaybim hic yok boyum 174 175 arasi kilom 67, 80kilodan 60 kiloya dustum ama asiri zarganayim kas yapmaya calisiyorum antrenmanin hakkini...
  4. Kyriex

instagram kendi kendine çıkış yapıyor

pcden giriş yapıyorum telden çıkıyor telden giriyorum pcden çıkıyor nasıl çözebilirim bunu
  5. Kyriex

hiç bir programı yönetici olarak çalıştıramıyorum

hiç bir şeyi yönetici olarak açamıyorum örneğin cmdyi yönetici olarak aç diyorum ekrana yönetici olarak açiyim mi diye soru gelmiyor direk normal cmd açıyor tam hatırlamıyorum ama yönetici açınca system falan gibi bir şey yazıyordu ama bende normal kullanıcı ismi yazıyor ne zamandan beri böyle...
  6. Kyriex

overclock yapmak istiyorum

5600x işlemcim var suan 4200 ghzde çalışıyor 240lık sıvı sogutma kullanıyorum yük altında 55 derece civarı dolanıyo aslında gerek yok ama yapmak istiyorum kaca kadar cıkabilirim
  7. Kyriex

işlemcide mhz arttırırsam fpse iyi yönde etkisi olur mu

valorant gibi işlemciye yüklenen oyunlarda mhz yükseltsem fpste cok farkeder mi 4200mhzde kullanıyorum 53 derecelerde dolanıyor işlemcim 5600x kullanıyorum
  8. Kyriex

sıvı soğutucu almak istiyorum

arkadaşım bana msi dan 240 v2 önermişti o nasıldır
  9. Kyriex

kule tipi istemiyorum hem kasa içi egsoz fanlarım eksik onu tamamlayacagım hemde sıvı soğutmanın daha cok işlevli olacagını düşünüyorum (5600x) 1692919363 ya taksitli alacagım 3 3.5 arası cok bilmiyorum ama kasanın arka kapagında fanların baglandıgı coklu cıkıs var hepsi oraya baglı 1692919389...
  10. Kyriex

kanki zaten dedim ben 240mm takabiliyom max kasa onu destekliyo diye kule tipi takmak istemiyorum saglam bir sıvı sogutma almak istiyorum oyüzden buraya model sormaya geldim
  11. Kyriex

ya videolarda en iyi yer üstte montajlamak diyolar testlerdede öyle gözüküyo zaten oyüzden gerek oldugunu dusunmuyorum bana 240 mm önersen cok isime gelir cok bilinen markalardan olursa cok iyi olur msi corsair tarzı
  12. Kyriex

kasaya 240 takabiliyom maximum işlemcim 5600x baldurs gatede 92 derece oluyodu saka gibi
  13. Kyriex

şöyle 3kya olan sıvı sogutmalara bakındım tek msi mag coreliquid v2 bide h100e ısındım hangisini almalıyım kağıt üstünde v2 daha iyi gibi duruyo
  14. Kyriex

anakartim b550 m k ama kartın üstüne pompa çıkışı falan yok alırsam herhangi bir sorun yasarmiyim tam olarak anakartim çıkışlarını bilmiyorum Corsair h100 240mm almayı düşünüyorum argb cikisida yok diye biliyorum
  15. Kyriex

anakartim b550 m k ama kartın üstüne pompa çıkışı falan yok alırsam herhangi bir sorun yasarmiyim tam olarak anakartim çıkışlarını bilmiyorum Corsair h100 240mm almayı düşünüyorum argb cikisida yok diye biliyorum
  16. Kyriex

600 TL bütçem var kulak içi kulaklık almak istiyorum

kanka millet haylou t15 öneriyo videolarda 1687553749 sesi yüksek bası kuvvetli falan diye
  17. Kyriex

şuan satışta gt1 plus ve gt1 pro var hangisini almam lazım gt1'in satışı yok 1687553314 aralarında 100 TL oynuyo plus daha pahalı
  18. Kyriex

ben dışarda gezerken kullanıcam sesi nasıl kısık falan gelmez diye ümit ediyorum ben hepsiburadadan baktım xiaominin tws kulaklıgı var 450 TL ye aslında görüntüsü ucuz geldi gözüme ama çok satılmış kafam karıştı
  19. Kyriex

başlıktada oldugu üzere 600 TL bütçem var üstüne çıkmam biraz zor daha önce hiç kulak içi kulaklık almadım şuan kullandıgım kulaklık jbl 560 bt kulak üstü kulaklıgı hem saçımı tümsek gibi yapmasından bir de kulagımı sıkmasından kullanmak istemiyorum hem günlük dısarda gezerken taşıma sıkıntısı...
  20. Kyriex

lolde fps sorunu!!!!

kanka nvidia kullanıyorum dikey senkronizasyon kapalıydı zaten ama hala bozuk yani 1678634300 istemcideyken ayarlarda oyundaki dx9 motorunu tercih et seçeneğini tikledim düzeldi
Top Bottom