Arama sonuçları: *

1. K

Kasaya fan takma yardım

Bende aerocool bi kasa var modelini bulamadım ama aynı msı mag sheld 110r gibi tek fan var önde oraya 3 fan yapsam faydası olurmu kasanın hava alcagı tek yer en alttaki kısım yardımcı olursanız sevinirim
  2. K

1100tl'lik sistemim nasil

https://letgo.onelink.me/O2PG/4dzc4fjm 1657581147 https://letgo.onelink.me/O2PG/4dzc4fjm Bunun gibi pcler var biraz arastirmak birazda pazarliga bagli
  3. K

Çözüldü✓ Babamı ikna edemiyorum

Babanizi bilgisayar yada bisiklet icin zorlamayin yapabiliyosaniz kendiniz ikinci el pc toplayin 20k degilde 3 5 k olsun sende ben biseyler basardim diye mutlu olursun babanda mutlu olur
  4. K

1100tl'lik sistemim nasil

O fiyatlara ikinci el daha iyi sistemler var
  5. K

50Mbps vdsl internet ile yayın açılır mı ?

16mb le yayin acilirmi
  6. K

Fiber internet baglatma

Yan binamda fiber net var benimkinde yok baglatmak icin ne gerekli basvuruyla yada aradaki farki verip getirtme şansım varmi internet saglayicilarinin basina konusmajtan aciz insanlar koymuslar bilgileride yok yardimci olduklari biseyde yok
  7. K

RAM Öneri (2000 TL Bütçe)

Sahibinde 32 gb 16*2 3600mhz var 2250 demis sifir kutuda diyo pazarlikla 2000 e alirsin belki 1657578856 https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-corsair-vengeance-gb-pro-32gb-2x-16gb-ddr4-3600mhz-1037707246/detay
  8. K

1050 Tİ için 3000tl bütçeli ryzen işlemci önerisi

3600 daha mantikli fps oyunlari icin
  9. K

Değer mi? hazır sistem önerisi

Eger yetenegin varsa kendin parcalari alarak topla hazir sistemlerde en az 2 k fark cikiyo bununla daha iyi bi ekran karti yada klavye maus alabilirsin ama 300 500 tl fark cikiyosa hazir alman daha iyi olurda bi ariza calismayan parca olursa tespitidir garantiye gondermesi beklemesi ugrasilmaz
  10. K

Monitor yerine led tv kullanmak

Monitor paralari maglum cok ucuk onun yerine led tw daha buyuk ekranli daha ucuz bisey alsam nasil olur sorun cikarmi
  11. K

Yayinci bilgisayari tavsiyeleri

Neden hep intel islemci yazdiniz amd daha ucuza gelmezmi yayin icin uygun degilmi 1 2 k artsa onla guzel kamera yada micrafon alırım
  12. K

Bu istem ekran karti haric cok hosuma gitti ekran karti bence benim istedigimden biraz fazla
  13. K

Bole bi sistem ne kadar tutar osman hocam
  14. K

En dusuk yayin sistemine gore ne kadar tutcagini bilmedigim icin butce belirleyemiyorum sizin belirlediginize gore butce ayarlicam
  15. K

Belli bi butce yok Hobi amacli oldugu icin isimi gorcek kadar ayarlicam similasyon oyunlari lol valorand gibi oyunlar oynucam
  16. K

Hobi olarak yayin acip oyun oynarken muhabbet edebilcegim bi bilgisayar yada sistem icin yardimci olabilirmisiniz ikinci el hazir sistem olabilir 30 40 binlik pro sistemler degilde en dusuk yada orta sistemler gerekirse uzay montaj kullanicagim isikli gorselli diye fiyat artan urunlerden ziyade...
  17. K

Rütbe Sistemimiz Hakkında

Saol nasil msj kascagimi ogrendim cok yardimci oldun her konuya girip her bisey sorana ogren oku arastir yazdimi bi gunde yaparim
  18. K

Rütbe Sistemimiz Hakkında

Ben bilgisayarlardan donanimlardan pek anlamiyorum videolardan bilgi sahibi oluyorum bazi kampanyalar oluyo uye olun bronz olun diye ben ne yazcamki bilmeden 500 mesaj
Top Bottom