Arama sonuçları: *

• Users: Buğra1690
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

işlemcinin kule soğutucusunu çıkardım tekrar termal macun gerekir mi

Dün kasayı şehir dışına taşıdığım için ekran kartını kutuya koydum fakat ekran kartı kasaya büyük geldiğinden işlemci soğutucu bloğunu da çıkarmam gerekti maalesef tekrar kullanmak için idarelik önceki termal macunu kullanabilir miyim daha yeni noctua nin macunuydu
  2. B

Sizce dolandırılır mıyım

https://www.itemsatis.com/cs-go-hesap-satisi/10-5-jetonlu-csgo-19-yillik-steam-garanti-508198.html İtem satışta bu ilanı gördüm uzun zamandır kendi seçkin olmayan hesabımda oynuyordum fakat CS2 ile beraber seckine zam geleceğini düşünüyorum çoğu maçımda da skin düşüyorum bundan dolayı böyle bir...
  3. B

Yardım İkinci monitör e görüntü gelmiyor

İkinci monitörü görüyor ekran kartı pc mouse gidiyor sadece görüntü gelmiyor çalıştığından eminim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  4. B

Telefon için kablosuz kulaklık önerisi

İyi forumlar sadece müzik dinleyeceğim ve spora gideceğim alacağım kulaklıktan onerebileceginiz güzel fp kulaklık varsa sevinirim
  5. B

Eski harddiskimi hayata döndürmem mümkün mü

İyi akşamlar elimde iki tane eskiden kullandığım ikişer trabaytlık hard diskler var bilgisayar okuyor gözüküyor ama maalesef herhangi bir şekilde yazamıyorum üzerine saatlerce uğraştım şu an çok fazla ihtiyacım olduğundan dolayı ikisinden birini hayata döndürmem lazım bu konuda bir bilgisi olan...
  6. B

Öneri Snowman mt5 Ryzen 5 5600 ü soğutur mu

Arkadaşım birkaç hafta önce bu soğutucuya sahip sıvı soğutma alacağından bana düşük bir ücret ile verebileceğini söyledi sizce Ryzen 5 5600 ü soğutur mu herhangi bir sorun yaşar mıyım
  7. B

Öneri Sizce bunu mu kullanmalıyım yoksa stok fan mı

İyi forumlar Arkadaşım sıvı soğutma aldığı için eski soğutucusunu bana veriyor çok ucuza sizce stok fanda mı kullanayım yoksa bunu mu kullanayım işlemcim 5600 anakart prime b550 mk Soğutucu...
  8. B

Onerebileceginiz kule tipi soğutucu varsa sevinirim

İyi forumlar islemcim Ryzen 5600 anakart prime b550 m-k Fiyat performans olarak 200 TL ye şu soğutucuyu aldım daha bana gelmedi fakat bütün arkadaşlarım markadan dolayı iade etmemi söylüyor...
  9. B

İade etmeli miyim çok kararsız kaldım lütfen yardım edin

Dün akşam şu soğutucuyu aldım bütçem pek yok ve işlemcim çok ısınıyor birkaç aylığına kullanacağım ondan sonra iyi bir soğutucu alacağım işlemcim Ryzen 5600...
  10. B

Öneri Kararsız kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim

İyi forumlar Ryzen 5600 maalesef stok fanla kullanıyorum bir aydır bir kule soğutucu almam gerekiyor çok fazla ısındığını için anakarta sığar mı sığmaz mı tam bilmiyorum anakartım prime b550 m-k Şu an bulduğum en fp soğutuculardan iki tanesi; Frisby FCL-F1324C...
  11. B

Ryzen 5600 için yeterli bir soğutucu mu

İyi forumlar Bütçem çok az olduğundan bu modeli istiyorum fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim Snowman m401 Ryzen 5600 ü soğutur mu bilgisayarı yeni aldım ve ısınıyor stok fan yeterli değil ne yazikki Soğutucu...
  12. B

Steam aile paylaşımı sorunu

İyi forumlar Ben bütün paramı bilgisayar ve ekipman almaya harcadığımdan dolayı oyunlara para kalmadı bu yüzden arkadaşım Steam aile paylaşımı açacaktı bana fakat paylaşılacak kişilerde benim ismim gözükmüyor arkadaş ekledik birbirimizi bir çözümünü bulan varsa yardımcı olabilir mi
  13. B

Yardım Bilgisayar hiçbir şeye cevap vermiyor lütfen yardım edin

Yaklaşık 30 dakika önce bilgisayarı açmak için tuşa bastıktan sonra kasanın rgb si ve ekran kartının rgb si yanıyor (ekran kartı RGB sini normalde dereclere göre renk değişmesi için ayarladım rasgele renklerde şu an dolanıyor) şu an ne kalveye ve de mausa herhangi bir tepki vermiyor monitör de...
  14. B

Çözüldü✓ Monitöre neden böyle bir şey oldu anlamadım

Merhaba günaydın monitörüm AOC 27G2SU/BK 27 inç modeli Dün akşam sorunsuz bir şekilde birkaç saat oyun oynadım ve düzgün bir şekilde de bilgisayarı kapattım bu gün açınca monitör büyük olduğunu görünce kendim düzeltmeyi denedim internetten bakarak fakat hiçbir yardımı olmadı birkaç kez ayarlara...
  15. B

Böyle kullanmam zararlı olur mu

Merhaba iyi akşamlar İki hafta önce Ryzen 5600 ve Asus rx 6800 içinde bulunan bir kasa satın aldım Şu anlık bütçem olmadığından stok fanla kullanıyorum ve yeteriz geldiğini biliyorum yük altında veya boşta bile ısındığını için stok fanı anakartım Asus olduğundan Asusun uygulaması aracılığıyla...
  16. B

Razyen 5600ün bu kadar ısınması normal mi

İşlemcim 5600 ekran kartım rx6800 Sistemim elime birkaç gün önce ulaştı işlemcim boştayken 55 derece civarında yük altındayken 75 80 arasında oluyor bu sıcaklıklar islemcime zarar verir mi kule soğutma için pek bütçem yok ne yapmalıyım
  17. B

BU FİYAT doğru mu bir hata olmalı acil yardım edin lütfen

https://www.gencergaming.com/nsf-pro-/-intel-i5-12400f-/-geforce-rtx-3070-/-16-gb-ddr4-3200-mhz-ram-/-512-gb-m2-nvme-ssd-gaming-oyuncu-bilgisayari PSU bitmiş gözüküyor sepete ekledim hernagi bir sıkıntı yaşadım sizce doğru mu doğruysa alacağım şimdi
  18. B

Yardım Asus rx 6800 almayı düşünüyorum

AMD ekran kartı alacağımı söyleyince çoğu arkadaşım çok daha düşük Nvidia almamı tavsiye ediyor ve pişman olacağınız söylüyor sizce ne yapmalıyım
  19. B

27 bin bütçem var monitör ve kasa için

Uzun süre kullanmak için almak istiyorum bu ekonomi ile tekrar ne zaman alabilirim bilmiyorum kasayı oyun için kullanacağım çoğunlukla önerebileceğiniz bir sistem yada toplama parçalar var mı
  20. B

Bu sistem sıvı soğutma olmadan kullanılabilir mi

Sistemi birkaç gün önce forumda tavsiye üzerine buldum https://www.gaming.gen.tr/urun/204927/mantis-6800-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-tuf-rx-6800-gaming-oc-16gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#btnFPS Sistemi Ryzen 7 5800x ile yükseltmek istiyorum fakat çok ısındığı söyleniyor sıvı...
Top Bottom