Neler Yeni

Steam aile paylaşımı sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Buğra Bozlak
İyi forumlar
Ben bütün paramı bilgisayar ve ekipman almaya harcadığımdan dolayı oyunlara para kalmadı bu yüzden arkadaşım Steam aile paylaşımı açacaktı bana fakat paylaşılacak kişilerde benim ismim gözükmüyor arkadaş ekledik birbirimizi bir çözümünü bulan varsa yardımcı olabilir mi

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
YILDIRIM
İyi forumlar
Ben bütün paramı bilgisayar ve ekipman almaya harcadığımdan dolayı oyunlara para kalmadı bu yüzden arkadaşım Steam aile paylaşımı açacaktı bana fakat paylaşılacak kişilerde benim ismim gözükmüyor arkadaş ekledik birbirimizi bir çözümünü bulan varsa yardımcı olabilir mi
Yıllar önce arkadaşım ile paylaşmıştım. Sanırım benim steam hesabımı kendi pcsinden açmıştı bende de ismi gözükmüyordu.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
İyi forumlar
Sorunuzla alakalı olmayacak ve reklam yapıyor gibi olacak ama gamepass kullanabilirsiniz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunuzla alakalı olmayacak ve reklam yapıyor gibi olacak ama gamepass kullanabilirsiniz :D
Aylık 30 TL güzel fiyat

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Buğra Bozlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yıllar önce arkadaşım ile paylaşmıştım. Sanırım benim steam hesabımı kendi pcsinden açmıştı bende de ismi gözükmüyordu.
Farklı şehirlerde yaşıyoruz böyle birşeyin imkanı yok ne ben ona hesabımı verdim ne o bana hesabını verdi

Aylık 30 TL güzel fiyat
Aldım şu an bende var fakat böyle bir teklif sundu güzel olurdu olsaydı

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Farklı şehirlerde yaşıyoruz böyle birşeyin imkanı yok ne ben ona hesabımı verdim ne o bana hesabını verdi

Aldım şu an bende var fakat böyle bir teklif sundu güzel olurdu olsaydı
Aynen güzel olurdu. Umarım çözersiniz sorununuzu

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Aile paylaşımı açılabilmesi için kendi bilgisayarından arkadaşının hesabına girmen gerekiyor, arkadaşının hesabına gir aile paylaşımını aç çık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Buğra Bozlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aile paylaşımı açılabilmesi için kendi bilgisayarından arkadaşının hesabına girmen gerekiyor, arkadaşının hesabına gir aile paylaşımını aç çık.
Başka bir yolu yok mu biliyor musun yada bu işe yarar mı bunu ondan istemem ne kadar doğru bilmiyorum yada bana güvenir mi

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Başka bir yolu yok mu biliyor musun yada bu işe yarar mı bunu ondan istemem ne kadar doğru bilmiyorum yada bana güvenir mi
Başka bir yolu yok, yakın arkadaş iseniz güvenmemesi için bir sebepte yok.

Top Bottom