Arama sonuçları: *

• Users: baranngk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Bilgisayarım nekadar eder

İşlemci ryzen 5 5600 Anakart gigabyte b450m s2h 16 gb ram Msı gaming x gtx 1660 ti arkası açılmadı 500 gb hdd 120gb Çok iyi olmayan bi Kasam var 3 fanlı 2 ön bi egzoz fan Monitör olarakta viewsonic 144hz bi Monitör var ama satarken monitörü verirmiyim tam bilmiyorum aklımda series x yada ps5...
  2. B

bilgisayar parçalarım ısınıyor

ekran kartı oyunlarda 10dk civarı sürede 83 civarı sıcaklığa çıkıyo işlemcimde ryzen 5 5600 oda 85 lerde geziyo ekran kartını bugün aldım içi açılmamış gtx 1660 ti gaming x napıyım yada napmam lazım yardımcı olurmusunuz
  3. B

4000 TL ye rx 5700 msı gaming x alınır mı? kutulu faturalı

başka önerdiğiniz ekran kartı varsa yazabilirsiniz 4500e kadar çıkarım yukarıda belirttiğim kart 3750 TL
  4. B

1500 TL'ye kadar işlemci soğutucu önerebilirmisiniz

ryzen 5 5600 var oyunlarda 78 ile 82 83 arası oluyo derece güzel bi hava soğutucu önerebilirmisiniz
  5. B

rx 550 gta 5 oynatırmı

ryzen 5 5600 işlemcim var anakartım gigabyte b450m s2h 16gm ramim var ama ekran kartını daha almadım nisanın 20sine kadar almış olurum arkadaşlarımla gta 5 online oynamak istiyorum akıcı oynarmıyım en azından 50 60 fps
  6. B

Çözüldü✓ ryzen 5 5600 kötü bi fanla nekadar idare eder

daha önce ryzen 5 1600x kullanıyordum simdi ryzen 5 5600 e geçtim genelde cs lol tarzı oyunlar oynamaktayım sıcaklık lolde 79 derece gösteriyodu antreman modunda baya minyon çoğalttım ilk işim fan almak olcak ama alana kadar bu sıcaklıklarda çalışsa sorun olurmu
  7. B

Çözüldü✓ işlemci pinleri kolay yamulurmu

daha önce yine konu açıp bir kaç soru sormuştum sonrasında 2. el alacağıma sıfırını alayım diyip ryzen 5 5600 işlemci aldım tray geldiğinde pinlerine baktığımda bi kırık yamukluk falan görmedim pinlerine hiç dokunmadım tepsisine koydum 2 3 kere bakıp yarın takıp bakıcam çalışıp çalışmadığına ama...
  8. B

Ryzen 5 5600x 2. El alınır mı?

Fiyat 4000 TL kfg tam 1 yıl garanti var çok cazip geldi almadan önce dikkat et dediğiniz şeyleri söylermisiniz
  9. B

ryzen 5 5500 ile ryzen 5 5600 arasındaki 1000 tllik fark almaya değermi

işlemcimi yükseltmek istiyorum ryzen 5 5500 3000 TL 5600 4000tl bu aradaki 1000 TL fiyat farkı verilirmi
  10. B

Garantisiz Ryzen 5 5600 Alınır mı?

garanti yok 3500 biraz fazla gibi alsam üzülme ihtimalim yüzde kaç işlemcinin durumunun iyi olup olmadığını nasıl anlayabilirim
  11. B

evga gtx 1660 ti alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-evga-sc-ultra-gtx-1660-ti-6gb-ekran-karti-1159670578/detay ilan atmak yasaksa özür dilerim adamla bi takım pazarlıklar sonucu 3500e anlaştık sizce alınır mı? içi açılmışmı orda furmark testini yapmadan almam
  12. B

gigabyte b450m s2h anakarta ryzen 5 5600 takabilirmiyim

şuanda ryzen 5 1600x takılı bilgisayarı yeni temizlettirdim işlemci sıcaklığı 60 65 i geçmiyo oynadığım oyunlarda ryzen 5 5600 alsam takabilirmiyim takarsam yeni fan almam lazımmı
  13. B

udemy dışında başka kurs veren site önerir misiniz?

lehçe öğrenmem lazım ama sadece bir tane lehçe kursu var türkçe onunda yorumlarını beğenmedim boşuna para vermek istemiyorum
  14. B

10000 15000 arası tablet önerisi

ekranı amoled donanımı güçlü 10 15 bin arası tablet önerisi lazım
  15. B

Sahibindende i cloudu unutulmuş telefon alınır mı?

İphone 13 ilanı gördüm i cloudu unutulmuş yazıyo açıklamasında baya ucuz telefon çalıntı olabilirmi alsam açtırabiliyormuyum sahibi varsa ki vardır beni bulabilirmi ikimizde madur olmayalım adamla kimlik fotokopisi ve sözleşme ile verilir yazıyor ilanda yanlış konu açtıysam kusura bakmayın
  16. B

6000 7000 arası ekran kartı önerisi

İşlemcim çok iyi değil ama darboğaz çok taktığım bi durum değil kart parasını korusun istiyorum nvidia amd fanboyluğum yok bu zamana kadar amd kullandım bu paraya hangi kart alınır
  17. B

Irk tasnifi yaptırılırmı

Konuyu yanlış kategoriden açtıysam özür dilerim ırk tasnifi yapan 2 3 tane kaliteli sayfa varmı güvenilir
  18. B

Ps4 fat kasa gow da ısınırmı

Cihazı yeni aldım fortnite oynadım ücretsiz diye çok ısınmadı normal çalıştı uçak gibide olmadı gow da yada diğer exclusive oyunlarda ısınırmı
  19. B

üniversite okuyımmı yoksa polonyaya çalışmayamı gideyim

kafamda 3 ülke var birisi rusya birisi italya biriside polonya iki ülkedede eğitim pahallı değil adam gibi bi üniversitede okuyosun hangisine gidersen polonyaya üniversiteye verceğim parayla çalışma vizesi için danışmana verip gidip ubermi yapayım yoksa italyada üniversitemi okuyayım 1 sene...
  20. B

İnstagram çekilişi görüp katılmıştım mesaj geldi

Eleman isim soy isim telefon numara adres istiyo gerçek veya değil versem kötüye kullanabilirmi daha bişey yazmadım bu istediği bilgileri verirsem başım ağrırmı bilen biri varmı bu işleri
Top Bottom