Neler Yeni

bilgisayar parçalarım ısınıyor

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
baran gök
ekran kartı oyunlarda 10dk civarı sürede 83 civarı sıcaklığa çıkıyo işlemcimde ryzen 5 5600 oda 85 lerde geziyo ekran kartını bugün aldım içi açılmamış gtx 1660 ti gaming x napıyım yada napmam lazım yardımcı olurmusunuz

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ekran kartı oyunlarda 10dk civarı sürede 83 civarı sıcaklığa çıkıyo işlemcimde ryzen 5 5600 oda 85 lerde geziyo ekran kartını bugün aldım içi açılmamış gtx 1660 ti gaming x napıyım yada napmam lazım yardımcı olurmusunuz
O karta bir ara sahiptim. Sıfır bakımla 2 sene oyun 1 sene mining yaptım öyle bile 79 derece üstünü görmedim ben, o karta ne yapmışlar acaba...

İşlemci sıcaklığı stok fan ise normal.

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
baran gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O karta bir ara sahiptim. Sıfır bakımla 2 sene oyun 1 sene mining yaptım öyle bile 79 derece üstünü görmedim ben, o karta ne yapmışlar acaba...

İşlemci sıcaklığı stok fan ise normal.
bi sorunla karşılaşırsan getir dedi sizce götüreyimmi fps olarak bi sıkıntısı yok ama bi burukluk oldu içimde arkasını açıp temizlesem tatmin olurmuyum yoksa uğraşmayayımmı

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,271
İsim
Ümit Can
bi sorunla karşılaşırsan getir dedi sizce götüreyimmi fps olarak bi sıkıntısı yok ama bi burukluk oldu içimde arkasını açıp temizlesem tatmin olurmuyum yoksa uğraşmayayımmı
Aldığın yere götür direkt içini açarsan ve adam anlarsa geri almayabilir oyunda ısı değerlerinin furmarkta 10 dakikalık testin ısı değerinin fotoğraflarını çek adama da gösterirsin fazla ısınıyor dersin iadeni yaparsın

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yani büyük ihtimalle en az 4 senelik karttır hiç bakım yapılmadıysa ısınır da, bakımı güzelce yapılırsa düzelir ama sen öncelikle kartın her anlamda sağlam ve çok yıpranmamış olduğundan emin ol. Özellikle fanları falan kontrol et yalpalama vs var mı diye.

baranngk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
baran gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani büyük ihtimalle en az 4 senelik karttır hiç bakım yapılmadıysa ısınır da, bakımı güzelce yapılırsa düzelir ama sen öncelikle kartın her anlamda sağlam ve çok yıpranmamış olduğundan emin ol. Özellikle fanları falan kontrol et yalpalama vs var mı diye.
kartın dışı çok iyi herhangi bir şey yok ama sıcaklık olarak çok kötü gerimi vereyim içinimi açayım

musakol

80+
Kartin içini aç macunlarini yenile. Toz temizle. Muhtemelen daha serin çalisacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,539
Üyeler
141,454
Son üye
dnykaya
Top Bottom