Arama sonuçları: *

1. umutdoyuran

Yardım İşlemci boşta %100 de çalışıyor windows 11 kurulu - i5 12400f

İşlemcim boşta %100 de çalışıyor ancak başka bir uygulamadan baktığımda ise normal gözüküyor . W11 kurulu , daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu acaba .Hangisi doğru gösterge . Ayrıca bu durumun zararı olabilir mi işlemci üzerinde .
  2. umutdoyuran

Gaineri bırakma sonrası sönme yapar mı?

şljksdfjaskhfjkasfsfs işte beklediğim cevap
  3. umutdoyuran

Gaming gen kargo gelmiyor

2-3 hafta bekledim boşuna strese kalıp sinir olmaya gerek yok geliyor eninde sonunda adamların olayı bu yapcak bişey yok
  4. umutdoyuran

Pre Workout kötü hissettirdi

Bak bilmiyordum bu durumu da kötü hissettirdi yine de ben yine kafeinden devam ya bana göre değilmiş bu ürün :)
  5. umutdoyuran

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

Benim hesaba göre diğer haftaya alırsın gibi :kekw::kekw:
  6. umutdoyuran

Artık erken gelmeyeceğini anladım ve saldım :) DA sistemi vardı o ara 1000 stok o yüzden yoğunluktan kaynaklı herkes sorun yaşıyordu yanlış ürün gelmiş diye ondan sonra bende aceleye gelip yanlış ürün yollamasınlar diye saldım artık rahat rahat yapsınlar diye Geldi sonunda 2-3 haftaya bu...
  7. umutdoyuran

Benim tahmini 2 haftayı buldu , her gün arayınca yarın kargoya verilecek deniyordu , cuma arasam pazartesine erteliyorlardı hep bir yalan dolan oluyor canlı desteği genelde sabır işi oluyor genelde kolay gelsin :)
  8. umutdoyuran

Pre Workout kötü hissettirdi

Aynı kaşıntı bende de oldu spor esnasında ama protein ocean hediye olarak yollamıştı ilk defa deneyeyim dedim sebebini bilmiyorum bende
  9. umutdoyuran

Paramı ne yapabilirim?

Bi şirket halka arz oluyor ve istediğin kadar para yatıramıyorsun alınan değere göre herkesi bi pay veriyor örnek veriyorum bi şirkete max 500 tl atabiliyorsun ve bankalardan alabiliyorsun vakıfbank mobil öneririm
  10. umutdoyuran

Paramı ne yapabilirim?

Şu an yapabileceğin tek şey kanka hisse satın almak , halka arz olan şirketlerin hisselerinden alabilirsin araştırıp genelde halka arzlarda iyi kazanç veriyor şu aralar
  11. umutdoyuran

Udemy Görüntü İşleme ve Yapay Zeka Kursu Ücretsiz!

Hesabında kalıcı oluyor diye biliyorum , epic gamesin ücretsiz oyun dağıtması gibi düşünebilirsin aldıktan sonra istediğin zaman kullanabilirsin
  12. umutdoyuran

Kullanabilirsin bir denesene oluyor mu ?
  13. umutdoyuran

❌İndirim Bitti! 🔥Zara, Bershka, Pull&Bear, Mango %50 indirim başladı!!

ikisi arasında kaldım ben de
  14. umutdoyuran

Yardım Laptopumun İnternet Bağlantısı Kesiliyor

Dediğim gibi ben fabrika ayarlarına döndürdüm dosyaları hiç ellemedim düzeldi
  15. umutdoyuran

Yardım Laptopumun İnternet Bağlantısı Kesiliyor

Ethernet kablosunda sorun çıkartıyor mu , driverlara bak istersen ben formatladım hallettim , wi-fi kartında sorun olabilir ama ilginç bir şekilde mobil bağlantıda sorun çıkartmıyordu
  16. umutdoyuran

AUGELABMUHTESEMKASIM bu kodu uygulayabilirsin 1669291430 Ya da kayıt olduktan sonra gelen maile tıkla altlara doğru udemy linki var oraya tıklayıp da alabilirsin
  17. umutdoyuran

Öneri KASIM İNDİRİMLERİNDEN İŞ İÇİN LAPTOP ÖNERİLERİ 8-15K ARASI

Kasım indirimlerinde nedense çok fazla indirim olan bir iş laptopu göremedim hepsi küçük indirimler , sadece iş için ekran kartına gerek yok güzel indirimler görürseniz yazabilir misiniz lütfen , teşekkürler şimdiden ...
  18. umutdoyuran

Ana Konu 🍁Steam Sonbahar İndirimleri MÜKEMMEL Oyun Önerileri! (22-29 Kasım)🍁

https://store.steampowered.com/app/1238810/Battlefield_V/ Buna da bir göz atın Battlefield_V = 49 TL
  19. umutdoyuran

Sahibinde Param Güvende Telefon Alma

Cok fazla dolandırılma vakası oluyor kesinlikle doğru linki kullandığından emin ol adamın attığı linkten yapma
  20. umutdoyuran

17K SİSTEM VS 19K SİSTEM

Çok geçmiş olsun kardeşim her şeyden önce sağlık umarım kısa sürede atlatırsın ayrıca ben de bilgisayar mühendisiyim ilerde belki merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin kesinlikle burada olduğum bir zamanda cevaplarım seve seve
Top Bottom