Arama sonuçları: *

1. Y

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

5 - 9 bin arası f/p Laptop önerisi gelsin.
  2. Y

Laptop satıcı güvenilirliği

Benim kargom geldi. Küçücük bir pakette içinde şeker gibi birşeyle geldi. Ben teslim almadım Trendyol a da görüştüm. İade edileceğini falan söyledi. Ben böyle sorumsuzluk görmedim. Adeta dalga geçiyorlar. Ben gerekli yerlere şikayetlerimi bildirecem. Sizde aynısını yapın. Sorumlusu kimse çeksin...
  3. Y

Benimde uygulayacağım ve sana da verebileceğim tavsiye Kargo gekdigi zaman Kutuyu kontrol et darbe falan varsa Tutanak Tut, yoksa Teslim al video çekerek Kutuyu açıp ürünü Kontrol et. Sıkıntı varsa ve iade etmek istiyip iade etmiyorsa Thh Başvur. Ben aklımda böyle olan kurdum sana da anlatmak...
  4. Y

İyi konuştun başkan da youtubda bazı Trendyol iade videoları izledim. Sıkıntılı diyorlar. Genede dediğin gibi yapacam video çekerek kontrol edecgm Eyw
  5. Y

Satıcı yeni. Daha önce hiç ürün satmamış
  6. Y

Trendyol da Nzm Technology isimli satıcıdan laptop Sipariş verdim. Laptop un fiyatı normale göre 1000₺ daha uygundu. Satıcıya Nedenini sordum Yeni satıcı olduğunu söyledi. Zaten daha önce hiç satış yapmamıştı. Bu da beni şüpheye düşürdü. Satıcı yı nasıl araştırabilirim detaylı? Güvenmeliyim...
Top Bottom