Neler Yeni

Laptop satıcı güvenilirliği

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus 🐬 Özmen
Trendyol da Nzm Technology isimli satıcıdan laptop Sipariş verdim. Laptop un fiyatı normale göre 1000₺ daha uygundu. Satıcıya Nedenini sordum Yeni satıcı olduğunu söyledi. Zaten daha önce hiç satış yapmamıştı. Bu da beni şüpheye düşürdü. Satıcı yı nasıl araştırabilirim detaylı? Güvenmeliyim? Sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkürler...

Ekler

• Screenshot_2022-07-11-04-03-21-566_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-07-11-04-03-21-566_trendyol.com.jpg
    336 KB · Hit: 43
Son düzenleme:

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,269
İsim
Oozdmrsm
Fotoğraflı değerlendirmelere bak. Satıcı profiline gir sattığı ürünlere bak satıcı puanına bak

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,954
İsim
tümen dağ
Almadan once sormak mantikli degil mi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Neden sıkıntı yaşayasın. Ürün geldiği zaman kutusunun hiç açılmadığından ve faturanın doğru gönderildiğinden emin ol. Eğer açıldığına dair işaretler varsa hiç açma iade et. Eğer kutu sağlamsa video çekerek pcyi çalıştırıp test edip sorun olmadığına emin oluncaya kadar video çek. Bu kadar basit.
Eğer PCde sorun varsa da satıcılık bir durum yok. Ürün resmi teknik servisine gider ve sorun ne ise çözülür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus 🐬 Özmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden sıkıntı yaşayasın. Ürün geldiği zaman kutusunun hiç açılmadığından ve faturanın doğru gönderildiğinden emin ol. Eğer açıldığına dair işaretler varsa hiç açma iade et. Eğer kutu sağlamsa video çekerek pcyi çalıştırıp test edip sorun olmadığına emin oluncaya kadar video çek. Bu kadar basit.
Eğer PCde sorun varsa da satıcılık bir durum yok. Ürün resmi teknik servisine gider ve sorun ne ise çözülür.
İyi konuştun başkan da youtubda bazı Trendyol iade videoları izledim. Sıkıntılı diyorlar. Genede dediğin gibi yapacam video çekerek kontrol edecgm Eyw

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Piyasadaki neredeyse tüm firmalar iade konusunda sıkıntı çıkarabilir. Amazon hariç aldığın yer pek farketmiyor yani. Eğer sorun çıkarsa da thhye başvurursun biraz uzun sürse de hallolur.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Trendyol da Nzm Technology isimli satıcıdan laptop Sipariş verdim. Laptop un fiyatı normale göre 1000₺ daha uygundu. Satıcıya Nedenini sordum Yeni satıcı olduğunu söyledi. Zaten daha önce hiç satış yapmamıştı. Bu da beni şüpheye düşürdü. Satıcı yı nasıl araştırabilirim detaylı? Güvenmeliyim? Sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkürler...
ben de buradan televizyon sipariş verdim 6kya ama ederi en az 10k piyasada. sen ben gibi çokca sipariş geçen olmuştur. cok cok fazla sayıda ürünü var ve çoğu indirimli ve reklam basılı bir şekilde en üstlerde çıkıyor. eğer bir yamuk varsa bu kadar kişiyi mağdur eder mi trendyol.. bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus 🐬 Özmen
ben de buradan televizyon sipariş verdim 6kya ama ederi en az 10k piyasada. sen ben gibi çokca sipariş geçen olmuştur. cok cok fazla sayıda ürünü var ve çoğu indirimli ve reklam basılı bir şekilde en üstlerde çıkıyor. eğer bir yamuk varsa bu kadar kişiyi mağdur eder mi trendyol.. bilmiyorum.
Benimde uygulayacağım ve sana da verebileceğim tavsiye Kargo gekdigi zaman Kutuyu kontrol et darbe falan varsa Tutanak Tut, yoksa Teslim al video çekerek Kutuyu açıp ürünü Kontrol et. Sıkıntı varsa ve iade etmek istiyip iade etmiyorsa Thh Başvur. Ben aklımda böyle olan kurdum sana da anlatmak istedim. İnşallah Mağdur olmayız. İyi geceler

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Benimde uygulayacağım ve sana da verebileceğim tavsiye Kargo gekdigi zaman Kutuyu kontrol et darbe falan varsa Tutanak Tut, yoksa Teslim al video çekerek Kutuyu açıp ürünü Kontrol et. Sıkıntı varsa ve iade etmek istiyip iade etmiyorsa Thh Başvur. Ben aklımda böyle olan kurdum sana da anlatmak istedim. İnşallah Mağdur olmayız. İyi geceler
kargoya verilmiş fakat satıcı tüm ürünlerini silmiş. yüzlerce ürünü vardı hepsi de indirim ürünü diye doping basılı. kapamış yani dükkanı. var bunda bir iş. yarın trendyolla görüşeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus 🐬 Özmen
Benim kargom geldi. Küçücük bir pakette içinde şeker gibi birşeyle geldi. Ben teslim almadım Trendyol a da görüştüm. İade edileceğini falan söyledi. Ben böyle sorumsuzluk görmedim. Adeta dalga geçiyorlar. Ben gerekli yerlere şikayetlerimi bildirecem. Sizde aynısını yapın. Sorumlusu kimse çeksin cezasını.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,551
Üyeler
152,922
Son üye
Oğuz Kağan Akbaş
Top Bottom