Arama sonuçları: *

1. T

Sapphire Pulse sapphire nitro+Fark var mı

Tamamdır problem yaratmaz fakat rx5700xt de şuanki sürücülerinde bir kaç problem var kısa sürede düzeltirler büyük ihtimal ama dikkatli olmanı öneririm bir amd fanı olarak :)
  2. T

Aranızda Hiç Zevkine Eski Sistem Toplayan Var mı?

Ben de ucuza 2. El çok değişik sistemler toplayıp satıyorum alan da mutlu satan da mutlu oluyor çok zevkli
  3. T

Gigabayte b450m s2h

Asrock hdv modeline de bakabilirsin o da baya ucuz ve f/p ama s2h de güzeldir.
  4. T

RX 580'e eş daha ucuz bir ekran kartı var mı?

Rx5500xt geçen gün inanmıyacaksınız belki ama 1120 tl ye inmişti itopya da performansı rx590a eşdeğer ve yanında resident evil 3 vardı böyle indirimleri beklersen baya kârlı olursun dostum.
  5. T

Ram frekansları ne kadar önemli

Ram boyutu kadar önemli değil dostum abartmayın. Fakat yine de bütçen el verdiği kadar iyisini almaya çalış.
  6. T

2000 butce ile yayin bilgisayari bulabilirmiyim

2000 tl ile yayın yapman biraz zor dostum ama senin için araştıracağım internetinin altyapısı kötü ise hiç uğraşma derim 2 gün sonra drop gibi sıkıntılardan bıkabilirsin
  7. T

PC yükseltme

Bu yükseltme için bütçeniz ne kadardır? Ona göre size yükselteceğiniz parçayı önerebilirim.
  8. T

150 250 arası Fare(mouse)

G102 yanına da steelseries mousepad alabilirsin lol oynuyorsan heavy almanı tavsiye ederim
  9. T

Bir de işlemciniz 3600x ise dikkat etmenizi öneririm sanırım bu işlemci ile biraz sıkıntısı var rx5700xt nin
  10. T

Çok fazla maddi imkanınız yoksa pulse alabilirsiniz aralarındaki maximum fps kaybı 3 4 olacaktır. Kasanızın da hava silkülasyonu çok kötü durumda değilse ısınma sorunu da yaşamazsınız
  11. T

Mobil oyun önerirmisinz

Stardew valley bu boş zamanlarında gayet zevkli bağımlılık yaptığı için silmek zorunda kalmıştım apk indirmelisin
  12. T

Islemci onenir misiniz

Anakartını da değiştir mutlaka
  13. T

Islemci onenir misiniz

Ryzen 5 1600 alabilirsin fakat 12 nanometre olmasına dikkat et dostum 14nm alıp kazıklanma sakın
Top Bottom